آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189097
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1395 11:26
تعداد بازدید : 658

بدون تیتر

ایسنا- قائم مقام بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی از تدابیر ویژه و تدوین آیین نامه جدید برای جلوگیری از قاچاق کالا و محصولات مختلف مانند کشاورزی و میوه خبر داد و برای چندمین بار تاکید کرد که هیچ گونه مجوزی برای واردات انار و زیتون از سوی وزارت کشاورزی صادر نشده است.


  ایسنا- معاو0ن وزیر صنعت اعلام کرد که تاکنون در قالب این طرح به ۱۳۰۰ واحد صنعتی معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
  تسنیم- معاون تعاون وزیر کار از اتمام یک میلیون واحد مسکن مهر در سال جاری خبر داد و بیان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته بقیه واحدهای مسکن مهر در سال آینده به پایان می‎رسد.
فارس- عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه از 9 هزار و 580 شرکت ثبت‎شده در کیش، 2 هزار و 841 شرکت فقط در یک آدرس ثبت شده است، گفت: این نشان دهنده نبود شفافیت در مناطق آزاد است.
  فارس- دبیر ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: با کارهایی که طی 3 سال اخیر انجام شده است، سطح دریاچه ارومیه 48 سانتی متر بالا آمده، شوری آب کم شده و می توان گفت به حالت تثبیت رسیده است.
  ایرنا - معاون وزارت نیرو در امور آب و آبفا اعلام کرد: 500 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی به منظور آبرسانی و ارتقای کیفیت و کمیت آب روستاهای کشور اختصاص یافته است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :