آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189149
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1395 10:54
تعداد بازدید : 1138

اعلام برنامه های پاویون ایران در گیمزکام

برنامه های بنیاد ملی بازی های رایانه ای امسال برای حضور در نمایشگاه بازی های رایانه ای گیمزکام 2016 اعلام شد.


فناوران- امسال بخش های مختلفی از صنعت بازی کشورمان پابه پای بنیاد ملی بازی های رایانه ای در نمایشگاه حضور خواهند داشت و هرکدام برای رسیدن به هدف مشخصی تلاش خواهند کرد.برای این منظور کتابی با عنوان Essential Facts & Key Players درباره صنعت بازی ایران تهیه شده است که تمام توضیحات موردنیاز فعالان بین المللی از جمله آمار و ارقام و همچنین برترین شرکت های فعال در حوزه های مختلف را ارایه می کند. این کتاب در 207 صفحه و تماما به زبان انگلیسی تهیه و چاپ شده است.
مجموعه «دایرک» به عنوان تنها مجموعه پژوهشی و آماری صنعت بازی در کشور، به ارایه آمار و ارقام دقیقی از صنعت بازی خواهد پرداخت و دید و نگاه سرمایه گذاران خارجی را دررابطه با بازار ایران باز خواهد کرد.
شرکت فن افزار در نقش ناشر در این نمایشگاه حضور دارد و با ارایه بازی های ایرانی به ناشران خارجی، تلاش خواهد کرد تا بازی های ایرانی را بیش از پیش جهانی کند. همچنین بازی های برتر رویداد بازی سازی Level Up که چند روز پیش مشخص شدند، توسط فن افزار در گیمزکام به نمایش گذاشته می شود.
شرکت آنو به عنوان یکی از شرکت های بزرگ بازی سازی کشور که در بخش هنری (Art) توانایی های بسیاری دارد، در نمایشگاه حضور دارد تا توانمندی های ایران را در حوزه هنر دیجیتال به نمایش بگذارد. هدف این شرکت عقد قرارداد برای پروژه های برون سپاری در حوزه هنر دیجیتال است.
از مهم ترین برنامه های بنیاد ملی بازی های رایانه ای در این نمایشگاه، معرفی رویداد Tehran Game Convention  در گیمزکام است که قرار است نخستین رویداد بین المللی تجاری صنعت بازی در کشورمان باشد.
نمایشگاه گیمزکام شش سال است که در شهر کلن آلمان برگزار می شود و سال گذشته 345 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند. از نظر وسعت و تعداد بازدیدکنندگان، گیمزکام مهم ترین نمایشگاه صنعت بازی های رایانه ای در دنیاست. نمایشگاه امسال از تاریخ 27 تا 31 مرداد برگزار می شود.
بنیاد ملی امسال تنها در نقش سیاست گذار و از نگاه کلان با موسسات مرتبط، آکادمی ها و بنیادهای مشابه در کشورهایی همچون اسپانیا، کره، ترکیه و بریتانیا مذاکره خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :