آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189456
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395 11:5
تعداد بازدید : 700

تعیین رییس اتاق بازرگانی ایران در ۱۴ شهریورماه

در جلسه هیات نمایندگان دوره هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی ایران که دیروز با حضور هیات رییسه و اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران برگزار شد، دو تاریخ 14 شهریور و 28 شهریور برای انتخاب رییس اتاق بازرگانی ایران در بین هیات نمایندگان به رای گذاشته شد که هیات نمایندگان با برگزاری انتخابات تعیین رییس اتاق بازرگانی در 14 شهریور موافقت کردند.

فناوران- نایب رییس اتاق بازرگانی ایران در این نشست با بیان اینکه ساختار نظام مدیریتی در کشور اشتباه است، گفت: هم دولت و هم اتاق باید ساختار مدیریتی را اصلاح کنند تا شایسته سالاری در اقتصاد کشور اتفاق بیفتد.
پدرام سلطانی افزود: این وجه مشترک، سختی کسب و کار و فعالیت در چنین شرایطی است.
وی گفت: رکودی که بر اقتصاد کشور حاکم شده، هم دولت و هم بخش خصوصی را در شرایط بی سابقه ای قرار داده و طبیعی است که ما چنین تجربه ای را هیچگاه نداشته ایم که چگونه باید در چنین شرایطی مشکلات را حل کنیم.
سلطانی اظهار داشت: همچنین نمی دانیم در دولتی که از لحاظ ابزارهای مالی و بودجه ای خلع سلاح است و با توجه به انبوه بدهی ها چگونه انتظار حل  این مشکلات را داشته باشیم.
نایب رییس اتاق ایران اظهار داشت: ما هم مشکل دولت را درک می کنیم و هم به عنوان نماینده بخش خصوصی پیگیر مشکلات این بخش خواهیم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :