آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189457
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395 11:6
تعداد بازدید : 648

رقابت صاحبان کسب و کارهای کوچک در دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف هشتمین دوره جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف را با هدف ایجاد فرصت برای صاحبان ایده و آشنایی صاحبان صنعت با ایده های جدید و خلاقانه برگزار می کند.


فناوران- جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است و تاکنون تجربه برگزاری موفق هفت دوره را در کارنامه خود دارد.
این جشنواره عرصه ای برای ارایه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان دانشگاه ها، کارآفرینان، صاحبان ایده های کسب و کار فراهم می کند و با ایجاد فضایی برای طرح نیازمندی‎های صنعت و سرمایه گذاری صنعت در کسب و کارهای دانش بنیان، زمینه همکاری موثر و نظام مند صنعت و دانشگاه را به وجود می آورد.
در فرآیند این جشنواره، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب و کار و تمرین عملی آنها بر مبنای ایده محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح ها برای ارایه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می کنند.
خروجی نهایی این جشنواره، ایده ها و طرح های برتری است که ضمن برخورداری از خدمات حمایتی مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف و سایر نهادهای حامی، امکان سرمایه گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و سایر سرمایه گذاران به منظور تجاری شدن طرح و تولید محصول مربوطه را خواهند داشت.
براساس برنامه زمان بندی شده، مهلت ارسال طرح ها به دبیرخانه هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف تا 15 شهریور ماه امسال خواهد بود و نتایج مرحله نخست داوری ها در مهرماه اعلام خواهد شد.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف در دو بخش شامل ایده های نوآورانه و طرح کسب و کار در حوزه های فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات و اطلاعات، (IT/ICT) و فنی مهندسی برگزار می شود و ایده ها و طرح های شرکت کننده در هر سرفصل به طور جداگانه مورد داوری و ارزیابی قرار می گیرند و برگزیدگان هر حوزه تجلیل خواهند شد.
برگزیدگان جشنواره از جوایز نقدی، تسهیلات ارزان قیمت و امکان استقرار در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف بهره مند می شوند و امکان سرمایه گذاری صندوق شریف و سایر سرمایه گذاران در طرح های برگزیده نیز وجود دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :