آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 189467
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1395 11:31
تعداد بازدید : 607

جزییات جدید از ویژگی های پیام رسان گوگل

گوگل در حال نهایی کردن طراحی برنامه پیام رسان موبایلی خود موسوم به Allo است، یکی از مزایای این پیام رسان مجموعه برچسب های بسیار متنوع و جذاب آن است.

فارس- تنوع برچسب های موجود در این برنامه آنچنان زیاد است که نیاز کاربران در هر زمینه ای را برطرف می کند و به کاربران امکان می دهد تا مخاطبان خود را غافلگیر کنند. 
البته این استیکرها هنوز در مرحله آزمایشی هستند و هنوز مشخص نیست کدام یک از آنها درنهایت به کار گرفته خواهند شد. این پیام رسان صوتی که خبر عرضه آن نخستین بار در ابتدای سال ۲۰۱۶ از سوی گوگل اعلام شد، ارسال متن، پیام های ضبط شده و غیره را ممکن کرده و البته حذف مطالب آرشیوی را هم به سادگی امکان پذیر می کند. 
هوشمندی دیگر ویژگی این پیام رسان است که با بررسی الگوی مکالمه شما با افراد مختلف پیشنهاداتی بر همین اساس ارایه می کند؛ به عنوان مثال اگر در مکالمه با فردی مرتبا از استیکرهای خاصی استفاده می کنید، برنامه مذکور همان ها را به طور مرتب به شما پیشنهاد می کند. 
دستیار دیجیتال این برنامه به نام Google Assistant هم بر مبنای سابقه گفتگوهای شما با دوستان پیشنهاداتی را در همین زمینه ارایه خواهد کرد. این دستیار حتی می تواند برای صرف ناهار مشترک با یک دوست پیشنهاداتی را بر مبنای سوابق مکالمات ارایه کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :