آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 18948
تاریخ انتشار : 14 آذر 1391 10:23
تعداد بازدید : 694

تعیین ضرب الاجل برای رفع مشکلات سیستم مدیریت الکترونیکی پرونده های قضایی

رییس کل دادگستری خراسان رضوی ضرب الاجل یک ماهه ای را برای مسوولان و روسای حوزه های قضایی این استان برای رفع مشکلات در استفاده از نرم افزار مدیریت الکترونیکی پرونده های قضایی تعیین کرد.

 ایسنا-‌حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن شریعتی با اشاره به رونمایی از جدیدترین نسخه نرم‌افزاری مدیریت الکترونیک پرونده‌های قضایی (سمپ) توسط رییس قوه قضاییه گفت: آموزش‌های لازم به نمایندگان واحدهای قضایی سراسر استان طی جلسه‌ای توسط کارشناسان و متخصصان داده شده و هم‌اکنون در استان در حال بهره‌برداری است.
وی گفت: مهم‌ترین ملاک سنجش عملکرد واحدهای قضایی سراسر کشور نسخه جدید سمپ خواهد بود که در استان خراسان رضوی نیز پس از بارگذاری در حال بهره‌برداری است.
 وی با اشاره به رصد دقیق این سیستم توسط کارشناسان، متخصصان و مسوولان ستاد دادگستری استان گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد که در مواردی برخی حوزه‌های قضایی در فرآیند ثبت دقیق اطلاعات و بهره‌برداری مطلوب از این سیستم دچار نقصان و مشکل هستند بنابراین از آنجا که ملاک سنجش عملکرد هر حوزه قضایی اطلاعات ثبت شده در همین سیستم است، مسوولان واحدهای قضایی سراسر استان موظف‌اند حداکثر ظرف مدت یک ماه این نواقص را برطرف کرده و گزارش آن را به ستاد استان اعلام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :