آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190079
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1395 11:34
تعداد بازدید : 755

رگولاتوری خدمات دهندگان برتر ADSL را معرفی کرد

براساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت انتقال داده های آسیاتک به عنوان برترین اپراتور ارایه دهنده خدمات ADSL از نگاه کاربران شناخته شد.

فناوران- حسین علی محمدی، معاون کسب و کار این شرکت افزود: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی طی این ارزیابی که در فضایی رقابتی، عادلانه و شفاف و درجهت ارتقای سطح کیفی و کمی سرویس های ارایه شده در حوزه ICT بین اپراتورها برگزار شد، شرکت آسیاتک را به عنوان با کیفیت ترین اپراتور ارایه دهنده خدمات اینترنتی معرفی کرد.
وی گفت: به منظور ارایه اطلاعات درست به کاربران برای انتخاب آگاهانه اپراتور ارایه دهنده اینترنت پر سرعت، سطح کیفی ارایه خدمات از سوی اپراتورها برای نخستین بار در کشور براساس نظرسنجی و مراجعه مستقیم به بیش از ۳۰ هزار کاربر در ۳۱ استان کشور مورد ارزیابی قرار گرفته است. 
علی محمدی ادامه داد: براساس نتایج اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت آسیاتک در 14 استان کشور رتبه اول، در 9 استان دوم و در 7 استان رتبه سوم را کسب کرده و بر این اساس عملا شرکت آسیاتک در تمامی استان های کشور، یکی از رتبه های اول تا سوم را کسب کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :