آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190159
تاریخ انتشار : 10 شهریور 1395 11:37
تعداد بازدید : 766

تقدیر معاون اول رییس جمهور از همراه اول

در بازدید معاون اول رئیس جمهور از تمرینات تیم ملی فوتبال، جهانگیری از همراه اول به خاطر حمایت از تیم های ملی فوتبال، قدردانی کرد.

فناوران - اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد، عصر روز دوشنبه ۸ تیر ماه، اسحاق جهانگیری با حضور در ورزشگاه آزادی و مشاهده تمرینات تیم ملی فوتبال، از حمایت همراه اول از تیم های ملی فوتبال قدردانی کرد.
در این بازدید که اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، مدیران همراه اول، مربیان و بازیکنان تیم ملی، تیم فوتبال بانوان، تیم ملی جوانان، جمعی از خبرنگاران و پیشکسوتان فوتبال حضور داشتند؛ از اتوبوس تیم ملی فوتبال هم رونمایی شد.
در حاشیه این مراسم، پیراهن شماره ۱۲ تیم ملی فوتبال بعنوان یار دوازدهم و توپی که به امضای تمام اعضای تیم رسیده بود، به معاون اول رییس جمهور اهدا شد.
اتوبوس مخصوص تیم ملی برای جا به جایی بازیکنان، مربیان و عوامل این تیم تدارک دیده شده است. این اتوبوس با شعار همه ایران حامی تیم ملی فوتبال و با الهام گرفتن از پرچم سه رنگ کشورمان و البته نقش یوزپلنگ ایرانی در قسمت عقب اتوبوس، طراحی شده است.
همراه اول از ابتدای سال ۱۳۹۳، حامی تیم های ملی فوتبال است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :