آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19033
تاریخ انتشار : 18 آذر 1391 0:57
تعداد بازدید : 597

فروش اینترنت مخابرات صددرصد غیرحضوری شد

در ادامه تمایل مخابرات به ارایه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری، این شرکت در طرحی جدید، فروش و ارایه خدمات اینترنت را نیز صددرصد غیرحضوری کرد.

 

خبرگزاری فارس- مدتی است که مخابرات ارایه هرچه بیشتر خدمات غیرحضوری به مشتریان را یکی از اهداف جدی خود قرار داده و از این رو هر روز خدمت جدیدی به خدمات الکترونیکی آن اضافه می‌شود.
به تازگی نیز در یکی از شرکت‌های مخابرات استانی، طرحی برای فروش اینترنت از صفر تا صد به صورت غیرحضوری ارایه شده است.در این طرح، مشترک پس از تماس با شماره 2020 به یک سیستم IVR سپرده می‌شود.
این سیستم مرحله به مرحله مشترک را به جلو می‌برد. از معرفی سرویس‌ها گرفته تا انتخاب سرویس، سفارش نصب (24 ساعت بعد) و پیگیری وضعیت سفارش در هر مرحله.
پس از انتخاب نیز مشترک هزینه سرویس‌های حجمی را با کارت شتاب پرداخت خواهد کرد و هزینه سرویس‌های غیرحجمی روی فیش منظور می‌شود.به این ترتیب انتخاب و سفارش سرویس اینترنت مخابرات بدون دخالت شخص و به صورت کاملا غیرحضوری انجام می‌شود.به گفته ثاقب عادل، مشاور مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی، این طرح هم‌اکنون در خراسان رضوی در حال اجراست و برای اجرای سراسری در سایر استان‌های کشور به هیات مدیره مخابرات پیشنهاد شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :