آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 1905
تاریخ انتشار : 18 مهر 1390 0:13
تعداد بازدید : 1553

قرعه کشی روزانه یک دستگاه LCD در مسابقه پیامکی “این 60 روز” همراه اول

در 60 روز آینده، مشترکان همراه اول می توانند با خرید محتوای دیجیتال و شرکت در یک مسابقه پیامکی، جوایز ارزشمندی دریافت کنند.

روابط عمومی‌همراه اول - مشترکان اپراتور اول با خرید محتوا و شرکت در مسابقه پیامکی “این 60 روز” همراه اول، ضمن برخورداری رایگان از سرویس‌های اطلاع‌رسانی همراه اول به مدت دو هفته، این فرصت را نیز خواهند داشت که هر روز در قرعه‌کشی یک دستگاه تلویزیون LCD  42 اینچی سامسونگ شرکت کنند.
در مسابقه پیامکی «این 60 روز»، کاربر با ارسال یک پیامک می‌تواند در مسابقه سوالات نیز شرکت کند. مسابقه سوالات پرسش محور بوده که کاربر با فرستادن پاسخ صحیح امتیاز
 دریافت می‌کند.
بر اساس این گزارش، برای شرکت در مسابقه پیامکی، مشترکان تنها باید یک پیامک حاوی کلمه “بله” را به شماره 2020 ارسال كنند. هزینه هر پیامک ارسالی به این شماره (2020) با احتساب مالیات 3هزار و 640 ریال است که شامل هزینه خرید محتوای دیجیتال نیز هست. همچنین پیامک‌های ارسالی از شماره 2020 به مشترکان کاملا رایگان خواهد بود.
این گزارش می‌افزاید: هر کاربر در ازای هر پیامک ارسالی، یک اعتبار مجازی دریافت می‌کند. کاربران می‌توانند با ورود به وب سایت این طرح به نشانی
www.60d.mci.ir     نسبت به دانلود تصاویر پس زمینه دیجیتال با کیفیت عالی در ازای اعتبارات مجازی‌شان  اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :