آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 19080
تاریخ انتشار : 19 آذر 1391 9:25
تعداد بازدید : 1348

پیام کاظم اکبرپور، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران

دنيای ارتباطات و توليداطلاعات به سرعت در حال تغيير بوده و ما امروزه شاهد همگرایی آنان بيش از گذشته با يکديگر می باشیم، بگونه ای که داده و اطلاعات به سرعت و در زمانی غيرقابل تصور به اقصی نقاط جهان منتقل و در دسترس استفاده کنندگان قرار می گيرد. در پنجاه سال گذشته بروز تحولات گسترده در زمينه کامپيوتر و ارتباطات تغييرات عمده ای را در عرصه های متفاوت حيات بشری به دنبال داشته است . انسان همواره از فن آوری استفاده نموده و کارنامه حيات بشريت مملو از ابداع فن آوری های متعددی است که همگی در جهت تسهيل زندگی انسان مطرح شده اند.

همگام با رشد و گسترش شتابان فناوري ارتباطات و اطلاعات و توسعة اينترنت در جهان و با گذشت نزديك به دو دهه از تحقیق و برنامه‌ريزي در زمينة ارتباطات و فناوري‌هاي جديد اطلاعاتي، هجدهمین نمایشگاه
بین المللی الکترونیک،کامپیوتر،تجارت الکترونیکی با هدف تثبیت موقعيت کشور در فضاي جديد جهاني بویژه در عرصة مهندسي الكترونيك و رايانه برپا شده است.
با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه ومهم برگزاری نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر،تجارت الکترونیکی برپا شد تا به بررسی نقاط قوت و ضعف موجود در این حوزه بپردازد و با تعامل با گروههای مختلف و دست اندرکاران این صنعت به یافتن راهکارهای مؤثر در جهت ارتقاء جایگاه کنونی کشورمان در حوزه این صنعت نایل شویم .
نمایشگاه الکامپ یکی از پر رونق ترین و پر بازدید ترین نمایشگاه های دایر در کشور بوده است و این خود نشان می دهد که مردم و فعالان عرصه رایانه و الکترونیک دغدغه خاصی نسبت به این موضوع دارند که نمیتوان آن را نادیده گرفت.
برپایی هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک،کامپیوتر،تجارت الکترونیکی با هدف معرفی هر چه بهتر زیرشاخه های  الکترونیک،کامپیوتر،تجارت الکترونیکی در حقیقت این فرصت را برای تمامی سازمان ها،  اتحادیه ها،  تشکل ها، شرکت ها و همچنین افرادی که به نوعی در ارتباط با این صنعت هستند ایجاد می نماید تا به بررسی نقاط قوت و ضعف موجود در این حوزه بپردازند و با تعامل با گروه های مختلف و دست اندرکاران این صنعت به یافتن راهکارهای مؤثر در جهت ارتقای جایگاه کنونی کشورمان در حوزه این صنعت بپردازند .
شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران با آگاهی از این مهم که فناوری اطلاعات مي‌تواند ضمن افتخار آفريني براي كشور موجبات افزایش تبادلات علمی با ديگر کشورها را فراهم نماید، عهده دار نقش پل ارتباطی میان کاربران و تولید کنندگان عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده و افتخار دارد که توانسته است بستر لازم جهت برپایی هرچه باشکوه تر این نمایشگاه توانمند را فراهم نموده و از همه  صاحب نظران، متخصصان عرصه الکترونیک و رایانه، واحدهای تولیدی، صـادراتی و مؤسسات بین المللی که کالا و خدمات خود را عرضه
نموده اند، قدردانی می نماید.                   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :