آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190950
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395 11:10
تعداد بازدید : 801

محصولات سری گاردین سیگیت

شرکت سی گیت به تازگی سری جدیدی از هارد درایوهای خود را با قابلیت های ویژه به بازار معرفی کرده است.

فناوران- گاردیَن سری جدید هارد درایوهای سیگیت است که به شما کمک می کند داده های خود را به حرفه ای ترین شکل ذخیره کنید و از تکنولوژی های جدید ذخیره سازی بهره‏مند شوید.
 هارد درایوهای اینترنال سری گاردیَن با الهام گرفتن از جهان پیرامون براساس نوع کاربرد در 3 نوع BarraCuda،   IronWolf و SkyHawk نام گذاری شده اند.
باراکودا در 3 مدل BarraCuda ، BarraCuda Pro  و FireCuda مخصوص محاسبات، کارهای روزانه و بازی طراحی شده است. به این ترتیب هر گروه کاربری هارددرایو مخصوص به خود را دارد.
IronWolf هم در دو مدل IronWolf و IronWolf Pro طراحی و تولید شده که مخصوص  ذخیره سازهای تحت شبکه NAS هستند و بهترین عملکردشان را برای ذخیره سازی بیش از یک Bay ارایه می دهند.
 دیگر ویژگی این هاردها قابلیت پشتیبانی از پروتکل Raid است که با اتصال هاردها به یکدیگر موجب افزایش فضای ذخیره‏سازی و افزایش امنیت در حفظ اطلاعات می‏ شود.
SkyHawk که شامل هارد درایوهای مخصوص دوربین های مداربسته می شوند و بهترین عملکرد را در ذخیره سازی اطلاعات برای سیستم های حفاظتی و نظارتی دارند، هم از محصولات جدید این خانواده هستند که سی گیت تمرکز زیادی بر آنها دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :