آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 190963
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395 11:24
تعداد بازدید : 711

بدون تیتر

«دیوید نارتکر» که بعد از بازداشت نیروهای آمریکایی در خلیج فارس مجبور به عذرخواهی از ایران شد، می گوید آمریکایی های مستقر در منطقه اجازه تیراندازی به سمت نیروهای ایرانی را ندارند.

 رییس جمهوری اسلامی ایران صبح جمعه برای شرکت در اجلاس سران کشورهای گروه غیرمتعهدها به ونزوئلا 
سفر می کند.
 افزایش مصرف بنزین به 81 میلیون لیتر، افزایش هدرروی بنزین در جایگاه ها و مخالفت جدی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز این گمانه زنی را ایجاد کرده است که کارت سوخت از چرخه مصرف بنزین حذف نخواهد شد.
 اداره کل اعتبارات بانک مرکزی با بیان افزایش دوره استمهال خط اعتباری مسکن مهر به بانک مسکن گفت: وصولی های طرح مسکن مهر برای اتمام طرح های نیمه تمام فعلی و متعاقباً صندوق پس انداز مسکن یکم تخصیص یافت.
 رییس کل گمرک با بیان اینکه اطلاعات شرکت های بین المللی بازرسی کالا جایگزین ارزیاب گمرک خواهد شد، گفت: یکی از چالش های موجود نیز درب خروج گمرک است که با راه بند هوشمند حل خواهد شد.
 قیمت نفت در معاملات امروز به علت بهبود تولید نفت شیل و کاهش احتمال بالا رفتن قیمت ها از سوی تاجران افت کرد و به بشکه ای 47.45 دلار رسید.
 رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: سال گذشته 8700 میلیارد تومان خسارت بیمه شخص ثالث پرداخت شد.
 براساس اعلام نیاز پالایشگرهای لهستانی، این کشور اروپایی قصد دارد خود را به عنوان بزرگ ترین خریدار نفت ایران مطرح کند.
 با حکم تعزیرات حکومتی استان یزد، قاچاقچی لوازم خانگی در این استان به پرداخت یک میلیارد و 400 میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.
 اسحاق جهانگیری در حکمی محمدرضا نعمت زاده را به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان های تهران و مرکزی تعیین کرد.
 مشاور مالی اتاق بازرگانی ایران با بیان اختلاف تعاریف بین ایران و FATF  در رابطه با تروریسم گفت: باید این ابهامات برطرف و ضابطه برای آن تعریف شود.
 ذخیره آب 77 سد بزرگ کشور در آخرین روزهای سال آبی جاری، کمتر از 40 درصد است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :