آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191049
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395 10:59
تعداد بازدید : 867

توسعه یکپارچه شبکه مخابراتی کشور، هدف بنیادی شرکت مخابرات

هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به مناسبت تصویب طرح یکپارچه سازی شرکت مخابرات ايران در مجمع فوق العاده این شرکت، پیامی صادر کرد.

فناوران- در این پیام آمده است: «تحول» یکی از مفاهیم اساسی جامعه بشری از آغاز تاکنون بوده است واقعیتی که همواره جوامع را متاثر ساخته و روند رو به رشدی را بر آن حاکم کرده است.
در این میان، عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات، بیش از سایر عرصه ها شاهد تحول بوده و نقش بنیادی در ایجاد تحول در سایر صنایع نیز ایفا کرده است.
شرکت مخابرات ایران به عنوان پرچمدار صنعت ICT کشور همواره توانسته است همراه با تغییرات روند صنعت درجهت توسعه ارتباطات کشور نقش آفرینی كند.
امروزه مفتخریم در سالی که به نام  اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مزین شده، اعلام کنیم شرکت مخابرات ایران بعد از تدوین  و تصویب اولویت های راهبردی و ره نگاشت پنج ساله خود، نخستین گام از سفر تحول خود را با تشکیل مجمع عمومی صاحبان سهام برداشته و با تصویب قاطع این مجمع، یکپارچه سازی شرکت های مخابرات استانی و سایر شرکت های وابسته را به عنوان راهکاری در راستای اهداف عالیه شرکت در کشور اجرایی می کند.
امیدواریم به مدد لطف پروردگار متعال و همراهی همکاران، آثار اجرایی این اقدام ارزشمند را در تحقق گام به گام چشم انداز 5 ساله شرکت، گسترش خدمات، رفاه و معیشت کارکنان، توسعه و ارتقای رضایتمندی مشتریان و جلب رضایت حداکثری سهامداران مان شاهد باشیم.
توسعه یکپارچه شبکه مخابراتی کشور و گسترش ارایه خدمات به مشتریان ارزشمند شرکت مخابرات ایران در اقصی نقاط کشور، از اهداف بنیادی این طرح بوده و در این راستا در کنار تغییر ساختار حقوقی شرکت ها، فصل جدیدی از فعالیت ها و اقدامات شرکت مخابرات ایران در استان ها آغاز خواهد شد.
انتظار داریم مدیران و همکاران ارجمندمان با اغتنام فرصت و شناختی که از جایگاه شرکت، فرصت ها و تهدیدهای پیش رو دارند، همت بلند خویش را بیش از بیش در اجرای برنامه ها به کار بسته و با بهره گیری از اندوخته های علمی و تجربی خویش، شرکت را در ایفای نقش موثر خود درجهت توسعه هرچه بیشتر یاری كنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :