آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191072
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395 11:31
تعداد بازدید : 766

بدون تیتر

عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: نشست های بررسی معاهده FATF در مجلس شروع شده است و نشست های بعدی ما با وزارت امور خارجه خواهد بود.

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با تایید افزایش حق انشعاب برق گفت: از ۱۰ روز گذشته دولت برای حمایت از کسب و کار اجازه داد در ۶ سال هزینه های انشعاب افزایش یابد و به تدریج به قیمت تمام شده برسد.
رییس بانک مرکزی با بیان اینکه هزینه کاسبان تحریم 15 درصد هزینه تجارت بین المللی و خارجی کشور بود، گفت: تسویه حساب در رابطه با مبادلات تجاری کشور از بازار سیاه پرهزینه و پرخطر به سمت نظام بانکی از دستاوردهای دولت یازدهم است.
رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران از معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست لایحه اصلاح قانون کار را که دولت به مجلس ارسال کرد، به دولت بازگرداند تا نظرات شرکای اجتماعی اعمال شود.
رییس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه در لایحه برنامه ششم توسعه رشد اقتصادی 8 درصدی در کشور پیش بینی شده است، گفت: رسیدن به این رشد محال است.
رویترز طی گزارشی با توجه به کاهش شمار زوار بیت الله الحرام و کاهش درآمد عربستان نوشت: تنها حدود 1.86 میلیون زائر در مناسک حج امسال شرکت کرده اند و کسب و کار اقتصادی مرتبط با حج نیز 50 درصد افت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :