آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191164
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395 10:30
تعداد بازدید : 1009

وام بازی سازها از آبان ماه پرداخت می شود

مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای درباره زمان پرداخت وام های قرض الحسنه به شرکت های عضو کارگروه بازی های رایانه ای سازمان نظام صنفی رایانه ای خبر گفت: از اول آبان ماه پرداخت این وام ها آغاز می شود.

بنیاد بازی های رایانه ای- حسن کریمی قدوسی درباره این وام ها گفت: مدتی پیش فراخوان ثبت نام این وام برای اعضای کارگروه ارسال شده بود و شرکت هایی که عضو کارگروه بازی های رایانه ای سازمان نظام صنفی کشور بودند، می توانستند جهت دریافت این وام اقدام کنند که در این زمینه لیستی از جانب کارگروه مربوطه تحویل بنیاد شد که بر همین اساس منابع موردنیاز بابت این وام های حمایتی تامین شده است.
کریمی قدوسی رقم این وام ها را تا سقف 30 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: این وام قرض الحسنه بوده و کارمزد 2 درصدی دارد و مدت بازپرداخت آن نیز یک سال است.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای هدف اصلی پرداخت این وام را اصلاح ساختار اداری و مالی شرکت های بازی ساز دانست و اعلام کرد: جهت تسهیل در پرداخت این وام ها، امکان اعطای آن به نمایندگان معرفی شده حقیقی (مدیران عامل شرکت ها) وجود دارد.
هادی جعفری منفرد، معاون جدید حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای نیز در این رابطه گفت: اغلب امور اداری و تعاملات موردنیاز انجام شده درخواست ها بررسی شده اند. در مهر ماه با شرکت هایی که با تقاضای وام شان موافقت شده، تماس خواهیم گرفت تا نسبت به تکمیل مدارک اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :