آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 191178
تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395 10:59
تعداد بازدید : 876

خبر ویژه

خبر ویژه


طراحی شبکه اجتماعی اشتراک گذاری دوچرخه فورد
کمپانی خودروسازی فورد تا سال 2018 یک شبکه اجتماعی به نام GoBike به عنوان نخستین سرویس به اشتراک گذاری دوچرخه را راه اندازی می کند.
فناوران- کمپانی فورد با همکاری شرکت Motivate و به کارگیری شرکت جدیدش به نام Chariot با هدف ساماندهی و بهبود حمل و نقل شهری در مناطق پرترافیک، یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری خودرو طراحی خواهد کرد. Chariot که فورد قرار است آن را بخرد و یک ایرانی ازجمله بنیان گذاران آن است، استارتاپ موفقی در حوزه حمل و نقل شهری است که در آن خودرو به اشتراک گذاشته می شود. شرکت Motivate نیز در حال حاضر از طریق تلفن همراه در 12 شهر دنیا دوچرخه خدمات به اشتراک گذاری دوچرخه ارایه می دهد. 
فوراسکوئر با ده میلیارد Chek-in
تعداد اعلام حضورهای شبکه اجتماعی Swarm به ده میلیارد رسید.
فناوران- اواخر هفته گذشته گزارشی شامل جدیدترین آمار تعداد Chek-in های برنامه مکان محور Swarm که به شرکت فوراسکوئر تعلق دارد منتشر شد. براساس این آمار تعداد اعلام حضورهای کاربران این شبکه اجتماعی از ده میلیارد گذشت. 
فوراسکوئر به مناسبت به اشتراک گذاری ده میلیارد اعلام حضور در مکان های مختلف سراسر دنیا توسط کاربران با دوستان شان در این شبکه و شبکه های دیگر، اپلیکیشن Swarm  را برای آندرویید و iOS به روز کرد. در این به روزرسانی قابلیت جدیدی به این برنامه اضافه شده است. تا امروز کاربران با اعلام حضور در مکان های مختلف به عنوان هدیه، سکه دریافت می کردند. فوراسکوئر تصمیم دارد به کاربران امکان دهد با این سکه ها بتوانند نوشیدنی های رایگان در کافی شاپ ها بخورند. اعلام شده بابت ارایه نوشیدنی رایگان، فوراسکوئر هیچ پولی به کافی شاپ ها پرداخت نخواهد کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :