آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192003
تاریخ انتشار : 6 مهر 1395 23:8
تعداد بازدید : 756

ارایه گزارش برنامه‌های فنی و تجاری مخابرات ایران

هیچ فعال تجاری نیست که حداقل یک اتصال از مخابرات نداشته باشد

مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران اعلام کرد این شرکت به دنبال ارایه خدمات یکپارچه و مطمئن برای بخش اقتصادی و تجاری کشور است.

فناوران- سیامک لواسانی در نمایشگاه تلکام گزارش مختصری پیرامون فعالیت های مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ارایه داد و گفت: سرمایه گذاری ها پیرامون پروژه مشارکتی Tellabs با مشارکت شرکت ژرف نگر و شرکت های مخابرات ایران انجام 
می شود.
وی افزود: همزمان با آغاز به کار مرکز عملیات فنی و تجاری، ارایه خدمات یکپارچه و مطمئن به بخش های اقتصادی و تجاری کشور در دستور کار امور تجاری قرار گرفت.
 وی درباره مزیت بخش های اقتصادی و تجاری و اهمیت این بخش توضیح داد: حدود 90 درصد اقتصاد کشور در این بخش به ویژه بخش دولتی و قرارداد و تمام فعالیت های این بخش نیازمند زیربنای ارتباطی امن و فراگیر است.
مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران درباره مزیت های نسبی مخابرات ایران گفت: مخابرات تنها اپراتور فراگیر در سراسر کشور است و ما اپراتور همیشه آشنا هستیم و هیچ فعال تجاری نیست که حداقل یک اتصال از مخابرات نداشته باشد.
لواسانی همچنین با بیان ارتقای کیفیت مخابرات به عنوان یکی از برنامه های مهم گفت: در این راستا در برنامه تحولی که براساس اصل مشتری مداری تدوین شده، به دنبال آن هستیم که مرغوبیت، کیفیت و تنوع خدمات را افزایش دهیم و در کنار آن قیمت خدمات متناسب و به صرفه باشد.
وی همچنین گفت: ما خودمان را به جلب اعتماد مشتریان متعهد می دانیم و برای این منظور برنامه توسعه ای در نظر گرفته شده که به زودی شاهد بروز نتایج آن خواهیم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :