آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192146
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395 11:8
تعداد بازدید : 685

msi معرفی کرد

محصولات و نماینده های جدید در دهمین سالگرد تاسیس

شرکت msi دهمین سالگرد تاسیس خود را با برپایی همایشی با حضور گیمرها و اصحاب رسانه در هتل اسپینانس تهران برگزار کرد.

فناوران- در این مراسم که با حضور chris مدیر خاورمیانه این برند برگزار شد، از محصولات جدید MSI شامل مادربورد، کارت گرافیک و هدست حرفه ای رونمایی شد.
در بخش نخست مادربوردهای جدید این شرکت در سه دسته بندی جدید شامل Gaming Performnce، Gaming Enthusiast و Gaming Arsenal معرفی شدند. براساس اعلام این شرکت، msi توسط گیمرها راه اندازی شده و تمام محصولات این برند نیز توسط گیمرهای حرفه ای این شرکت مورد بررسی و تست قرار می گیرند و در صورتی که محصولات جدید این شرکت در مرحله بررسی با مشکلاتی ازجمله سرعت پایین یا قطعی در شبکه مواجه شوند، به سرعت نسبت به برطرف سازی آن اقدام می شود تا محصولاتی بی نقص وارد بازار شوند.
قضاتی، مسوول بخش قطعات msi هم در این باره گفت: استاندارد Sabre HiFi در بخش صوتی که بیشتر در سیستم های صوتی حرفه ای استفاده می شود، اکنون در مادربوردهای گیمینگ MSI به کار می رود تا بالاترین کیفیت صوتی را در میان سایر برندهای تولیدکننده مادربورد ارایه دهند.
مادربورد Z170A Krait Gaming 3X یکی از مادربوردهای جدید MSI به شمار می رود که سبک طراحی آن شبیه به یک مار است و در تولید آن از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده شده است. 
مادربوردهای سری M7 و M9 نیز از جدیدترین محصولات این برند به شمار می روند که امکانات بسیار مناسبی برای گیمرها و کاربران حرفه ای دارند.همچنین خنک کننده اختصاصی Twin Frzor VI در کارت های گرافیک سری Gaming Z و Gaming X  استفاده می شوند. 
msi همچنین سه شرکت گسترش فناوری اوتانا، حافظه طلایی ایستا و تعالی تجارت ماندگار را به عنوان نماینده های جدید خدمات و گارانتی قطعات سخت افزاری خود معرفی کرد. دو شرکت حافظه طلایی ایستا و تعالی تجارت ماندگار با بهره گیری از کانال های توزیع گسترده خود، مسوولیت پخش مادربوردها و کارت های گرافیک MSI را در بازار ایران بر عهده خواهند داشت.
ضمانت رسمی msi تمام قطعات مادربورد و کارت گرافیک MSI را به مدت سه سال در ایران تحت پوشش خود قرار می دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :