آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192147
تاریخ انتشار : 10 مهر 1395 11:9
تعداد بازدید : 707

برگزاری نخستین گردهمایی بزرگ فعالان حوزه سخت افزار و شبکه

کمیسیون سخت افزار و شبکه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از تمامی شرکت ها و فعالان سخت افزار و شبکه برای حضور در نخستین دورهمی دست اندرکاران این حوزه دعوت کرد.

فناوران- آزاد معروفی، مسوول کمیسیون شبکه سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران در این خصوص گفت:  کمیسیون  سخت افزار و شبکه این سازمان با هدف دیدار و انسجام میان فعالان هر دو حوزه و همچنین تبادل افکار و پیشنهادات قصد دارد نخستین گردهمایی مشترک شرکت‎های سخت افزاری و شبکه را در قالب یک ضیافت شام برگزار کند.
وی با بیان اینکه برگزاری اینگونه دورهمی ها به رشد و توسعه کسب و کار فعالان صنف کمک می کند، افزود: این گردهمایی کاملا دوستانه است و امیدواریم فعالان صنفی در این دیدار ارتباط خوبی با همکاران خود برقرار کنند.
وی همچنین اضافه کرد: درخواست از سوی فعالان سخت افزاری و شبکه برای برگزاری دورهمی زیاد بود و به این ترتیب قرار شد این مراسم یکی شود. 
بر اساس این گزارش علاوه بر شرکت های فعال عضو سازمان در سراسر کشور، اعضای دو کمیسیون طی چهار دوره حیات سازمان نظام صنفی رایانه‎ای نیز در این شام دوستانه حضور پیدا می کنند تا فرصت آشنایی و تعامل میان فعالان جدید و پیشکسوتان فراهم شود.
این ضیافت صمیمانه در روز چهارشنبه 14مهرماه جاری از ساعت 19 الی 22 در مجتمع رفاهی پل رومی برگزار خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :