آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192252
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395 10:57
تعداد بازدید : 711

ضدویروس پاندا 2017 را نامحدود نصب کنید

نسخه های جدید ضدویروس پاندا از 21 مردادماه در سایت رسمی پانداسکیوریتی رونمایی شد که برای نخستین بار دسترسی و مجوز بهره مندی کاربران در ایران به صورت همزمان با سایت جهانی صورت گرفت.

فناوران- پاندا در نسخه جدید خود به تقویت موتور خود برای شناخت ویروس های جدید در کمترین زمان پرداخته است و به لحاظ امکانات نرم افزاری دو گزینه اپلیکیشن کنترل و دیتاشیلد (لایه دوم فایروال) خود را بهبود بخشیده است.
به گفته رضا وطن خواه، مدیر محصولات خانگی ضدویروس پاندا در ایران، عرضه محصولات پاندا در قالب لایسنس های یک کاربره، سه کاربره و لایسنس نامحدود برای نخستین‎ بار رونمایی می شود و نخستین برند در بازار ایران است. این نوع لایسنس برای تامین امنیت تمام دستگاه های هوشمند و رایانه های شخصی اعضای خانواده و حفاظت اطلاعات شخصی افراد خانواده در برابر هر نوع تهدیدات سایبری توسط شرکت پانداسکیوریتی ارایه شده است. 
مالکیت این مدل از لایسنس یک نفر بوده و قابلیت نصب روی 25 دستگاه (ویندوز یا آندرویید) و یک مجوز نصب روی سیستم عامل مکینتاش را دارد.
پانداسکیوریتی که برای شرکت در آزمایش های فنی موسسات معتبری چون av-test , virusbultin  av-comparatives  از ساده ترین محصول خود (panda antivirus free) استفاده می کند، موفق به دریافت تاییدیه VB100 و گواهینامه کیفیت از سایت av-test  شده است.
همچنین این شرکت در رتبه نخست مشترک با سه برند دیگر در مجموع تست شناسایی ویروس های ناشناخته سال 2015 سایت av-comparatives قرار گرفته است.
به گفته وطن خواه، لایسنس های نامحدود در بسته های آنتی ویروس پرو، اینترنت سکیوریتی و گلوبال پروتکشن با قیمتی استثنایی و رقابتی و پشتیبانی فنی ایمن رایانه پندار از 10مهرماه ارایه می شوند. 
خبر دیگر از محصولات خانگی پاندا این است که محصول پاندا موبایل سکیوریتی با کاهش قیمت روبه رو شده و از قیمت 30هزار تومان به 20 هزار تومان کاهش یافته است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اطلاعات فنی محصولات و قیمت های جدید ضدویروس های پاندا 2017 به وب سایت آنلاین کد، نماینده رسمی توزیع محصولات خانگی پاندا مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :