آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192259
تاریخ انتشار : 11 مهر 1395 11:3
تعداد بازدید : 491

تولید آیفون ۸ در سرزمین های اشغالی

برخی منابع اعلام کرده اند که سخت افزارهای مورد استفاده در آیفون ۸ که نسل بعدی این گوشی محسوب می شود، توسط شرکت های فناوری صهیونیستی تولید خواهد شد.

فارس- آیفون 8 سال آینده روانه بازار می شود، اما تلاش برای تولید آن از هم اکنون آغاز شده و گفته می شود شرکتی در هرتزلیا وظیفه تولید برخی سخت افزارهای مورد استفاده در این گوشی را بر عهده خواهد گرفت.
آیفون در چند سال اخیر در فاصله میان عرضه دو مدل گوشی آیفون مدل های میانه ای را با پسوند S عرضه می کرد؛ به عنوان نمونه بعد از عرضه آیفون 6 این شرکت آیفون 6s را عرضه کرده بود. اما ظاهرا قرار نیست بعد از عرضه آیفون 7 مدل 7s به بازار بیاید و این شرکت قصد دارد به یکباره آیفون 8 را در دسترس علاقه مندان قرار دهد.
اپل هنوز درباره این خبر اظهارنظری نداشته است. اوایل سال 2015 تیم کوک، مدیر عامل اپل سفری غیرمنتظره به سرزمین های اشغالی داشت تا به طور رسمی دفتر جدید این شرکت را در هرتزلیا افتتاح کند. این دفتر بزرگ ترین مرکز تحقیق و توسعه اپل در خارج از آمریکا محسوب می شود. فعالیت های عملیاتی اپل در خاک سرزمین های اشغالی از سال 2012 آغاز شده است.
تیم کوک در زمان سفر گفت: ما اسراییل را به شدت تحسین می کنیم. این کشور نه تنها متحدی مهم برای آمریکاست؛ بلکه محلی برای انجام فعالیت های کاری و تجاری نیز هست.
اگر اخبار منتشرشده در این زمینه صحت داشته باشد، اپل کنار شرکت هایی مانند گوگل، مایکروسافت، سیسکو، کوآلکوم و گوگل به یک موسسه مهم فناوری مبدل می شود که هسته اصلی فعالیت های توسعه ای و تحقیقاتی خود را در سرزمین های اشغالی انجام می دهد.
اینتل بخش مهمی از طراحی و ساخت تراشه های رایانه ای خود را در دفترش در حیفا انجام می دهد و ده ها شرکت فناوری آمریکایی دفاتری در اسراییل دارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :