آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192511
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395 11:1
تعداد بازدید : 794

شانزدهمین نمایشگاه صنعت فردا آغاز به کار می کند

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران با حضور گسترده شرکت های داخلی و خارجی، ۱۴مهرماه آغاز به کار می کند.

فناوران_ این نمایشگاه به عنوان یکی از گسترده ترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور به مدت چهار روز به منظور معرفی و ارایه قابلیت ها و توانمندی های شرکت های تولیدی ـ صادراتی کشور در بخش های مختلف صنعت در فضایی به وسعت ۲۸ هزار مترمربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.
حاضران در بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی صنعت خاورمیانه (شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران) ضمن عرضه نوین ترین تولیدات خود و تبادل اطلاعات و دانش، با جدیدترین پیشرفت های حوزه های مختلف صنعت آشنا می شوند.
در این نمایشگاه حدود هزار شرکت داخلی و خارجی از ایران و ۲۷ کشور مناطق مختلف جهان حضور دارند و انواع ماشین آلات و خطوط تولید، تجهیزات صنعتی و کارگاهی، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، اتوماسیون صنعتی، خدمات فنی مهندسی، تجهیزات ایمنی و بهداشت، فروش و خدمات پس از فروش را عرضه می کنند که از این تعداد ۴۰۶ شرکت داخلی و ۵۲۴ شرکت خارجی هستند.
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت امسال با استقبال شرکت های خارجی مواجه شده است و نسبت به سال گذشته تعداد شرکت های خارجی ۴۵ درصد و تعداد کشورها ۳۰ درصد رشد نشان می‎دهد.
چک، سوئد، آلمان، بلژیک، اتریش، تایلند، مجارستان، ایتالیا، کره جنوبی، رومانی، امارات، بلغارستان، اوکراین، یونان، هلند، لهستان، اسپانیا، فرانسه، آفریقای جنوبی، هند، چین، ژاپن، تایوان، انگلیس، سوئیس، فنلاند و ترکیه کشورهایی هستند که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران حضور و مشارکت دارند.
برگزاری سه همایش با حضور مسوولان، صنعتگران، استادان دانشگاه ها و پژوهشگران و همچنین برگزاری چندین کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع نمایشگاه (صنعت) از دیگر برنامه های جانبی شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران است.
شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :