آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192516
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395 11:6
تعداد بازدید : 780

نایب رییس اتاق اصناف:

موبایل های بدون برگ سبز جمع آوری نمی شوند

رییس اتحادیه فروشندگان دستگاه های صوتی، تصویری و تلفن همراه، جمع آوری تلفن های همراه بدون برگ سبز از پانزدهم مهرماه سال جاری که توسط رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی اعلام شده است را رد کرد.

ایسنا- ابراهیم درستی، نایب رییس اتاق اصناف با بیان اینکه رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی اعلام کرده بود از ۱۵ مهرماه سال جاری تلفن های همراه بدون برگ سبز از واحدهای صنفی جمع آوری می شوند، گفت: هرکسی باید در حیطه وظایفش صحبت کند و افراد نباید در قبال مسایلی که به آنها مربوط نیست، اظهارنظر کنند.  
وی ادامه داد: بنابراین جمع آوری تلفن های همراه بدون برگ سبز از پانزدهم مهرماه سال جاری در تهران و سطح کشور کذب است و نگرانی در این زمینه برای واحدهای صنفی وجود ندارد.
درستی که مسوول مرتبط با فروش ادوات و تجهیزات فرهنگی است، درباره تامین ابزار و لوازم مورد نیاز برای ایام محرم بیان کرد: فروشندگان همواره در این زمینه نهایت همکاری را با هیات ها و مردم داشته اند و حداقل سود را اعمال کردند. حتی برخی از سود خود نیز گذشته اند؛ چراکه اهداف آنها به محرم و امام حسین (ع) مربوط می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :