آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192628
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395 11:13
تعداد بازدید : 710

آمازون به فکر توسعه بلندگوهای هوشمند

جف بزوس، مدیرعامل آمازون در ماه مه اعلام کرد که این شرکت بیش از هزار نفر را برای توسعه بلندگوهای هوشمند اکو و آمازون به خدمت گرفته است.


فارس- حال قرار است ۴۰۰ نفر دیگر به این مجموعه اضافه شوند.
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی ری کد، گروه هایی که در زمینه طراحی و عرضه بلندگوهای اکو و الکسا در آمازون فعالیت می کنند، قصد دارند 400 کارمند جدید را به خدمت بگیرند.
 افرادی که قرار است در این زمینه استخدام شوند، باید در زمینه هایی همچون مهندسی داده ها، مدیریت محصولات، هوش مصنوعی و خودآموزی به رایانه ها تخصص داشته باشند. 
این افراد در محل های مختلفی مشغول به کار خواهند شد که از دفاتر مرکزی آمازون در سیاتل تا شهرهای دیگر آمریکا مانند تمپه، آریز، کمبریج، سانی ویل در نوسان است. 
کارشناسان معتقدند این میزان استخدام نشان دهنده رونق بازار محصولات مبتنی بر فناوری هوشمند و هوش مصنوعی در آینده است. کارشناسان می گویند آمازون قصد دارد محصولات بیشتری را با بلندگوی های اکو و الکسا که توان درک فرامین صوتی را دارند، سازگار کند.
 این شرکت در ماه سپتامبر نمونه ای ارزان قیمت از این محصول موسوم به اکو دات را هم عرضه کرد که تنها 49 دلار قیمت دارد. این محصول هم قادر به درک فرامین صوتی است و هم می تواند مانند یک بلندگوی عادی عمل کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :