آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192823
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395 11:57
تعداد بازدید : 469

نایب رییس اول اتاق اصناف ایران اعلام کرد:

اجرای نصب صندوق مکانیزه با همکاری ۲۵ شرکت و ۱۸ بانک

نایب رییس اول اتاق اصناف ایران با اعلام اجرای نصب صندوق های مکانیزه با همکاری ۲۵ شرکت و ۱۸ بانک عامل تحت عنوان پروژه نصر گفت: نصب صندوق های مکانیزه هم در قانون نظام صنفی و هم در قانون دریافت مالیات های مستقیم آمده است و واحدهای صنفی در برخی از رسته های شغلی ملزم به نصب صندوق هستند و اگر اقدام نکنند، از معافیت های مالیاتی محروم می شوند.

اتاق اصناف- جلال الدین محمد شکریه گفت: به منظور تسهیل و تسریع در نصب صندوق های مکانیزه فروش، این صندوق ها با همکاری ۲۵ شرکت و ۱۸ بانک عامل به صورت رایگان در اختیار واحدهای صنفی قرار خواهد گرفت .
شکریه گفت: اتاق اصناف ایران با همکاری شرکت های عامل پروژه نصر (نصب صندوق های رایگان) را کلید زده  و از شهرداری نیز توقع همکاری برای اجرای مطلوب این طرح دارد ضمن اینکه خواستار تخفیف در درصدی از مالیات بر ارزش افزوده هستیم که متعلق به شهرداری است.
وی ادامه داد: برای آن دسته از واحدهایی که از نصب صندوق خودداری کنند، جریمه مالیاتی لحاظ خواهد شد.
شکریه افزود: اتاق اصناف ایران به ۱۸ بانک و ۲۵ شرکت فراخوان همکاری داده  و از تمامی شرکت های سخت افزاری، نرم افزاری، شرکت های انفورماتیک و بانک های عامل برای همکاری دعوت شده است. برای اینکه از رانت جلوگیری شود، بیانیه ای هم به سازمان بورس ارایه دادیم مبنی بر اینکه اتاق اصناف با هیچ شرکتی قرارداد همکاری نبسته و براساس عملکرد مطلوب شرکت ها و بانک های عامل همکاری خواهیم کرد.
نایب رییس اول اتاق اصناف ایران افزود: کارگروهی متشکل از هیات رییسه اتاق، دبیرکل و مجری طرح برای ساماندهی این کار تشکیل شده و گزارش ها به طور مستمر در جلسات مطرح می شود ضمن اینکه پیش بینی می شود این طرح تا پایان سال عملیاتی شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :