آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192831
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395 12:4
تعداد بازدید : 1124

تامین اینترنت زایران اربعین

معاون وزیر ارتباطات در نشست ستاد اربعین در ایلام از ارایه اینترنت به تمامی زایران در مسیر حرکت به سمت کربلا خبر داد.


شرکت زیرساخت- محمد جواد آذری جهرمی در این نشست که استاندار ایلام هم حضور داشت، از ارایه اینترنت به تمامی زایران در مسیر حرکت به سمت کربلا خبر داد.
وی با بیان اینکه اربعین امسال همایش باشکوه تری نسبت به سال های گذشته است، افزود: تمام تلاش خود را درجهت خدمت به زایران امام حسین
 انجام می دهیم.
معاون وزیر ارتباطات با بیان شناسایی مسیرهای کور در جاده ها و سعی در جبران این نقاط گفت: سرعت اینترنت موبایل را ارزیابی می کنیم و سه اپراتور تا فرارسیدن آن ایام 22 سایت نسل سه و چهار در شهر مهران نصب می کنند.
وی با بیان رقابت اپراتورها در ایام اربعین حسینی گفت: لازم است نقاط محروم روستایی استان ایلام نیز بعد از اربعین پوشش داده شود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: از دانشگاه ایلام می خواهیم در زمینه اپلیکیشن های روز موبایل فعال تر شود؛ چراکه این اپلیکیشن ها سرویس دهی را راحت تر می کنند.
او با بیان اینکه ایلام مسیر ثبت شده زایران اربعین حسینی است، افزود: اطلاع دهی درباره پایانه مرزی، وضعیت جاده ها هزینه بر نیست؛ اما اگر هزینه زیرساختی نیاز داشته باشد قطعاً کمک 
می کنیم.
وی درباره درگاه بین المللی ایران و عراق در اربعین حسینی گفت: تصمیم بر این است ایران و طرف عراقی هزینه ارتباطات را به حداقل برسانند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :