آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192836
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395 12:10
تعداد بازدید : 714

روزهای خوش پیش روی تولیدکنندگان سرور

آمارهای جهانی و رویکرد شرکت های بزرگ فعال در اینترنت نوید فرارسیدن شرایطی خوب و رو به رشد را در بازارهای سرورها در سطح بین المللی و رونق بازار این کالا در آینده نزدیک می دهند.


ایتنا- براساس گزارش دیجی تایمز، بازار سرور در دهه دوم قرن جاری رشدی سریع را تجربه کرد؛ ولی این رشد در سال ۲۰۱۵ با وقفه ای بسیار جدی روبه رو گشت.
علت این امر این بود که وضعیت اقتصاد جهانی براساس پیش بینی های انجام شده بهبود پیدا نکرده بود و به همین دلیل نیز شرکت های بزرگ، توسعه دیتاسنترهای خود را آرام تر کرده بودند.
این گزارش می افزاید: حال به نظر می رسد که این صنایع دوران بحرانی یادشده را پشت سر نهاده است و آمارها نشان از آن دارند که فروش و تحویل سرورها در سطح جهانی با پیشرفت چشمگیری روبه رو خواهد بود.
این پیش بینی ها حاکی از آن هستند که به علت فعالیت غول های بزرگی مانند گوگل، فیس بوک، مایکروسافت و آمازون و آمادگی آنها برای استفاده از دیتاسنترهای جدید می توان شاهد رشد کلی این صنعت بود.
نکته قابل توجه این است که یکی از دلایل اصلی فعالیت چهار شرکت یادشده در زمینه توسعه دیتاسنترها، به محتوای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده مربوط است.
 
 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :