آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192839
تاریخ انتشار : 17 مهر 1395 12:15
تعداد بازدید : 916

کمیته اجرایی الکامپ 22 شکل گرفت

شورای سیاستگذاری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ، اعضای کمیته اجرایی نمایشگاه را انتخاب کردند.
روابط نصر کشور- در نشست شورای سیاست گذاری الکامپ، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیان اینکه سال گذشته نمایشگاه الکامپ رکورد بی سابقه ای در وسعت برگزاری برجا گذاشت و در فضایی بیش از 23 هزار متر مربع برگزار شد، گفت: در سال جاری با علم به اینکه متقاضیان بیشتری برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم خواهیم داشت، مرحله پیش ثبت نام را برای سنجش میزان استقبال از الکامپ این دوره برگزار کردیم. 
در مدت 10 روز 470 شرکت فضایی بیش از 47 هزار متر مربع درخواست کردند که بیش از دو برابر فضایی است که به نمایشگاه الکامپ این دوره اختصاص یافته است.  
سعادت با بیان اینکه قصد داریم با برگزاری نمایشگاه الکامپ تصویر کامل و جامعی از توان صنعت فاوای کشور به نمایش بگذاریم، افزود: نمایشگاه الکامپ متعلق به صنف فناوری اطلاعات و ارتباطات است و هدف ما مشارکت حداکثری و حضور بخش بزرگ تری از بدنه صنف است؛ مذاکراتی هم جهت افزایش فضای نمایشگاه الکامپ داشتیم که همچنان در حال پیگیری است. با این وجود همزمانی الکامپ با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور یکی از دلایل محدودیت فضا برای هر دو نمایشگاه است.
وی گفت: کمیته اجرایی موظف به ایجاد هماهنگی های لازم با شرکت مجری است و همچنین با آغاز مرحله ثبت نام و جانمایی غرفه ها وظیفه نظارت و همکاری با آنها را نیز بر عهده دارد؛ علاوه بر آن مذاکره با مراجع ذی ربط و پیگیری امور الکامپ نیز ازجمله وظایف تعریف شده کمیته اجرایی است. به همین دلیل به منظور تسریع در اقدامات و اتخاذ تصمیم های به موقع، جلسات کمیته اجرایی با حضور سه نفر از اعضا به رسمیت خواهد رسید.
بر اساس این گزارش باقر بحری، آزاد معروفی، محمد اطرج، مهدی حیدری، محمد ثروتی، صائبه سلوکی و فرهاد فکوری اعضای کمیته اجرایی الکامپ بیست و دوم هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :