آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 192938
تاریخ انتشار : 18 مهر 1395 11:7
تعداد بازدید : 923

در رویداد «باهم 1395» صورت گرفت

رونمایی از تازه ترین دستاوردهای نرم افزاری همکاران سیستم 

دومین رویداد تخصصی همکاران سیستم، با عنوان «باهم 1395» که روز چهارشنبه 14 مهر ماه افتتاح شد، روز گذشته به کار خود پایان داد. در نشست خبری این رویداد، فرید فولادی، مدیر بازاریابی و عضو هیات مدیره این شرکت، آخرین دستاوردهای همکاران سیستم که در «باهم 1395»، ارائه شده است، را برای نمایندگان رسانه ها تشریح کرد. 


فناوران- مدیر بازاریابی همکاران سیستم، با اشاره به موفقیت های «راهکاران»  از زمان عرضه به بازار گفت: در حال حاضر، تعداد کسب و کارهایی که از راهکاران همکاران سیستم استفاده می کنند، از مرز 1500 شرکت گذشته و در شش ماهه اول امسال، این محصول 65 درصد از فروش همکاران سیستم را به خود اختصاص داده است. تجارب موفق و دستاوردهای مشتریان در استفاده از این محصول، نشان می دهد که ما در رسیدن به هدف ارزش آفرینی برای مشتریان موفق بوده ایم.
فولادی در ادامه، به تمرکز همکاران سیستم بر توسعه راهکاران اشاره کرد و گفت: در یک سال و نیم گذشته، 60 نفر- سال صرف تکمیل ماژول های موجود راهکاران برای پاسخگویی به صنایع جدید و بهبود زیرساخت های این محصول شده است. از مهم ترین کارهای انجام شده در حوزه توسعه زیرساخت راهکاران، می توان به تولید ابزار تست خودکار اشاره کرد. با کمک اين زيرساخت، می توان کيفيت محصول منتشر شده را با هزينه کم و بدون نياز به صرف زمان زیاد از جانب نیروهای متخصص برای تست، افزایش داد. اضافه کردن 5 ماژول جدید به راهکاران و تولید نسخه موبایل هوشمندی تجاری، از دیگر کارهای توسعه ای انجام شده در حوزه راهکاران بوده است. در بخش دیگری از این نشست، فولادی «راهکاران بر بستر ابر» را به عنوان اولین ERP بومی بر بستر ابر در ایران، به رسانه ها معرفی کرد و گفت: روند رشد استفاده از تکنولوژی رایانش ابری در دنیا از یک سو و نیازهای مشتریان از سوی دیگر، ما را به سمت ارائه راهکاران بر بستر ابر سوق داد. مشتریانی که نیاز به متناسب سازی ندارند و فرایندهای شان پیچیده نیست، به خوبی می توانند از این محصول با هزینه مناسب استفاده کنند.وی همچنین مجهز بودن راهکاران به BPM Tools  را یکی از تمایزهای راهکاران دانست و گفت: یک ERP باید انعطاف کافی برای پوشش فرایندهای خاص مشتریان را داشته باشد. به همین منظور، ما امکانات بسیار کاملی را در این حوزه تولید و راهکاران را به ابزار BPM Tools مجهز کرده ایم تا با استفاده از این ابزار، سازمان ها بتوانند فرآیندهای خاصشان را مطابق با رویه های فعلی و یا بهبودیافته مدنظرشان در راهکاران تعریف کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :