آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193389
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395 11:50
تعداد بازدید : 762

کسب رتبه منطقه ای شرکت به پرداخت ملت

نشریه نیلسون ریپورت اعلام کرد: شرکت به پرداخت ملت، در بین ۱۵۰ شرکت جهان در حوزه پرداخت الکترونیکی در سال ۲۰۱۵ میلادی رتبه ۲۳ و در خاورمیانه رتبه نخست را به خود اختصاص داد.


به پرداخت ملت - نشریه نیلسون ریپورت در آخرین نسخه منتشر شده خود در سپتامبر ۲۰۱۶، شرکت‎های برتر جهان را در حوزه پرداخت الکترونیک معرفی کرد که بر این اساس، شرکت به پرداخت ملت با پردازش بیش از دو میلیارد تراکنش در سال ۲۰۱۵، موفق به کسب رتبه اول در ایران و کل منطقه خاورمیانه شد و همچنین توانست در بین شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت در جهان، رتبه بیست و سوم را به خود اختصاص
دهد.
بر این اساس، گزارش جدید نشریه نیلسون ریپورت حکایت از عبور شرکت به پرداخت از مرزهای داخلی و رسیدن به جایگاه رقابتی در سطح شرکت‎های بین المللی دارد.
بنا بر آخرین آمارهای منتشره، هم اکنون شرکت به پرداخت ملت با در اختیار داشتن ۲۵ درصد از سهم بازار تراکنش های الکترونیکی و ۳۴ درصد از مبلغ آنها در کشور، با فاصله قابل توجهی نسبت به سایر شرکت های ایرانی در رتبه نخست خدمات الکترونیکی کشور قرار دارد.
در عین حال طبق اعلام آخرین نسخه بولتن اقتصادی شاپرک، شرکت به پرداخت ملت با ضریب اثربخشی ۱,۶ بالاترین اثربخشی را در بین ۱۲ شرکت داخلی پرداخت الکترونیکی در اختیار دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :