آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193390
تاریخ انتشار : 26 مهر 1395 11:52
تعداد بازدید : 682

بدون تیتر

ایسنا- به گفته مدیرکل دفتر ارزیابی کالاهای صادراتی سازمان استاندارد ایران، رتبه استاندارد ایران در سطح بین المللی افزایش یافته و در حال حاضر ۲۹ است.


 ایسنا- مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه ایران برای دستیابی به بازار اروپا از طریق ال ان جی برنامه ریزی کرده است، گفت: ایران در این حوزه هدفی برای رقابت و جایگزینی با روسیه ندارد.
 فارس- معاون شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: بخش اعظم سهمیه وارداتی برنج در سال 95 از کشورهای هند، اروگوئه و آرژانتین وارد شده و برای واردات برنج از تایلند ابتدا باید سازمان غذا و دارو مزارع این کشور را تایید کنند.
 فارس- اتاق بازرگانی ایران در بیانیه ای خواستار افزایش شفافیت اقتصادی و گردش آزاد و عادلانه اطلاعات اقتصادی در کشور از طریق اجرای قوانین مربوطه شد.
 ایرنا- عضو اتاق فکر آب ایران گفت: کشور از نظر سیاست های ملی آب ضعف دارد و نیازمند سندی بالادستی و فصل الخطاب در این زمینه است که به تایید عمومی رسیده باشد.
 تسنیم- آمارهای اداره گمرک کره جنوبی نشان داد، واردات نفت این کشور از ایران در ماه سپتامبر نسبت به مدت مشابه سال گذشته با جهشی ۸۵.۸ درصدی مواجه بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :