آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193479
تاریخ انتشار : 27 مهر 1395 13:0
تعداد بازدید : 768

کمیته اجرایی الکامپ اعلام کرد:

دو روز مهلت برای ثبت نام رزرو در الکامپ بیست و دوم

شرکت های علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم که از مرحله نخست پیش ثبت نام جاماندند، از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری یکشنبه دوم آبان ماه، به مدت دو روز مهلت دارند تا نسبت به ثبت نام رزرو از طریق وب سایت Iran-elecomp.com اقدام کنند.


فناوران- ثبت تقاضای بیش از دو برابر ظرفیت در مرحله پیش ثبت نام بیست و دومین نمایشگاه الکامپ و ثبت رکورد بی سابقه که نشان دهنده تجربه موفق سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ سال گذشته است، خبر از جلب اعتماد دوباره صنف به این رویداد بین المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور می دهد. کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ضمن قدردانی از این استقبال بی نظیر و در راستای احترام به درخواست آحاد صنف فرصت دوروزه ای برای شرکت های علاقه مند به حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ که در موعد تعیین شده موفق به انجام پیش ثبت نام نشدند، در نظر گرفته است. 
متقاضیان از شنبه یکم آبان ماه تا پایان وقت اداری روز یکشنبه دوم آبان ماه به مدت دو روز مهلت دارند در صورت وجود ظرفیت باقی مانده، جهت ثبت نام رزرو از طریق وب سایت
 Iran-elecomp.comاقدام کنند.
با توجه به تقاضای بیش از ظرفیت موجود، کمیته برگزاری هیچ تعهدی نسبت به متقاضیان ثبت نام رزرو ندارد و تنها در صورت لغو درخواست های پیش ثبت نام و وجود فضا درخصوص جانمایی این متقاضیان جدید اقدام خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :