آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193887
تاریخ انتشار : 2 آبان 1395 21:10
تعداد بازدید : 1057

دومین سمینار راه‎کارهای تلگارتنر برای مراکز داده برگزار شد

شرکت تادافزار روز شنبه گذشته دومین سمینار تخصصی راهکارهای «تلگارتنر» برای مراکز داده را با حضور مدیران شرکت‎های دولتی و خصوصی برگزار کرد.

فناوران- در این سمینار، فالکو لمن مدیر تولید تلگارتنر آلمان گفت: این شرکت از سال 1945 فعالیت خود را در صنعت مخابرات آغاز کرد و هم‎اکنون جزو بزرگ‎ترین تولیدکنندگان تجهیزات شبکه با گستره تولیدی بسیار زیاد است. به طوری که جز دستگاه‎های استاندارد معمول قادر به طراحی و تولید دستگاه‎هایی با سفارش خاص و به تعداد دلخواه مشتری است.
علی نادی، مدیرعامل شرکت تادافزار نماینده انحصاری تلگارتنر در ایران نیز گفت: یکی از مزایای محصولات تلگارتنر کنترل کیفیت آن است. تک تک محصولات در مرکز کنترل کیفیت تلگارتنر مورد آزمایش و ارزیابی کیفی قرار می‎گیرند. 
ضمنا بزرگ‎ترین آزمایشگاه‎های کنترل کیفیت جهان با تلگارتنر قرارداد دارند و محصولات را نه از خود کمپانی، بلکه در نقطه فروش آن تهیه می‎کنند و مورد ارزیابی قرار می‎دهند. 
مدیرعامل تادافزار افزود: به همین دلیل تلگارتنر برای محصولات خود 25 سال گارانتی در نظر گرفته است، درحالی که از نظر استاندارد جهانی عمر مفید دستگاه‎های شبکه و مراکز داده 15 سال است. ضمن اینکه با سرعت رشدی که در علم و فن‎آوری وجود دارد، دستگاه‎های پیشرفته امروزی در 25 سال آینده غیرقابل استفاده خواهد بود.
علی نادی همچنین گفت: دوره‎های آموزشی تلگارتنر در ایران توسط شرکت تادافزار با سرفصل‎های مشخص و مدرسان کمپانی تلگارتنر برگزار خواهد شد و گواهی شرکت در دوره نیز از سوی کمپانی تلگارتنر به شرکت کنندگان اهدا می‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :