آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 193996
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395 11:48
تعداد بازدید : 527

نوت ۸ برای خریداران نوت ۷ ارزان شد

شرکت کره ای سامسونگ برای دلجویی از افرادی که با خرید گوشی های نوت ۷ روزهای پراضطرابی را پشت سر گذارده اند، اعلام کرده که گوشی جدید نوت ۸ را به نصف قیمت به آنان خواهد فروخت.

مهر- در دو ماه اخیر ده ها مورد از آتش سوزی و انفجار گوشی نوت ۷ به علت داغ شدن بیش از حد باتری آن گزارش شده و این امر به شهرت و اعتبار سامسونگ لطمه زده است. حتی فراخوان این شرکت برای تعویض گوشی های نوت ۷ هم کارساز نبود و حتی برخی گوشی های تعویض شده نیز منفجر شدند.
سامسونگ درنهایت با جمع آوری تمامی گوشی های نوت ۷ از بازار و تعویض این گوشی ها با گوشی های اس ۷ و اس ۷ اج تلاش کرد خریداران ناراحت را راضی کند. حال این شرکت می گوید افرادی که در آینده گوشی های گالکسی اس ۸ یا گالکسی نوت ۸ را خریداری کنند، تنها باید نصف قیمت اعلام شده آنها را بپردازند.
این برنامه فعلا برای خریداران گوشی معیوب نوت ۷ در کره جنوبی اجرا می شود و مشخص نیست در آینده در دیگر کشورها هم اجرا خواهد شد یا خیر.شرکت کنندگان در این برنامه بعد از امضای قرارداد دو ساله با سامسونگ و پرداخت هزینه ای به مدت ۱۲ ماه می توانند گوشی های اس ۷ و اس ۷ اج خود را به رایگان با گالکسی اس ۸ یا گالکسی نوت ۸ تعویض کنند. اگر خریداران بخواهند این گوشی ها را قبل از گذشت یک سال تغییر دهند، باید هزینه استفاده از آنها تا ۱۲ ماه را بپردازند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :