آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194000
تاریخ انتشار : 4 آبان 1395 11:53
تعداد بازدید : 567

بدون تیتر

ایسنا- در نیمه نخست امسال بالغ بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن خاویار به ۱۲ کشور مختلف صادر شده که از نظر وزنی با کاهش صادرات مواجه بوده ایم؛ اما مشتریان این محصول شیلاتی و قیمت آن افزایش قابل توجهی داشته و به کیلویی هشت میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.


 ایسنا- نخستین نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی کشور با حضور وزیر نیرو در اراک به بهره برداری رسید و تا پایان سال نیز نیروگاه های خورشیدی با ظرفیت ۱۰ مگاوات به بهره برداری خواهد رسید.
 فارس- مدیرعامل بانک سرمایه با بیان اینکه تخلف 8 هزار میلیاردی منتسب به صندوق ذخیره فرهنگیان ارتباطی به بانک سرمایه ندارد، گفت: مجلس و کمیته تحقیق و تفحص هیچگونه آمار و مستنداتی از بانک سرمایه نگرفته و تاکنون از سوی نمایندگان به ما مراجعه نشده است.
 فارس- سفیر ایران در مسکو گفت: ایران مشتاقانه به دنبال حذف ویزا با روسیه است و کمیته مشترکی حذف روادید بین گردشگران ایران و روس را ماه آینده بررسی می کند.
 تسنیم- رییس اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران با بیان اینکه ایران در ساخت قطعات هواپیماهای نظامی خودکفاست، گفت:۴۰ شرکت عضو اتحادیه صنایع هوایی و فضایی برنامه خود را به سازمان هواپیمایی کشوری درخصوص تعمیر و نگهداری و تامین قطعات ارایه کرده اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :