آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194030
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395 15:23
تعداد بازدید : 569

قیمت اینترنت دانشگاه ها نصف شد

براساس مصوبه هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت این شرکت پهنای باند اینترنت را پنجاه درصد ارزان تر به دانشگاه ها واگذار می کند.

فناوران- تلاش برای بهره مندی دانشگاه ها از اینترنت پرسرعت و ارزان قیمت سال هاست که در دولت مطرح است و به نظر می رسد در سال پایانی فعالیت دولت یازدهم، این آرزو برآورده شده است.
 محمد جوادآذری، معاون وزیر و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت در نشست هم‎اندیشی مدیران ادارات کل استان های این شرکت گفت: هدف از این نشست دستیابی به اشتراک نظر در بخش قراردادها و امور مربوط به نگهداری و مدیریت شبکه است.
آذری جهرمی ادامه داد: نگاه انتقادی و منصفانه شما  نسبت  به قراردادها برای شرکت سازنده  و سیاست اصلی ماست.
وی افزود: هم‎اکنون ماموریت ها تغییر یافته است و با تشکیل کمیته فنی و بازرگانی با حضور مدیران کل استانی  و کارشناسان صاحب‎ نظر موضوعات فنی این حوزه با درنظر گرفتن منافع شرکت در تمامی قراردادها لحاظ خواهد شد.
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این نکته که این شرکت پیشران توسعه صنعت ICT  است، گفت: با توجه به نقش کلیدی شرکت در توسعه زیرساخت های ارتباطی در  این حوزه خدمات آن به مشتریان از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.
آذری جهرمی با بیان تغییر و تحولات در ساختار این  شرکت گفت: با ایجاد این تغییر در ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت، در زنجیره واگذاری خدمات دیتا، شاهد افزایش کیفیت خدمات به مشتریان هستیم.
وی افزود: هدف ما این است که نقش ستاد را کاهش و صف را به نقش واقعی خودش برسانیم و در این خصوص مسیرها مشخص و همه‎چیز شفاف شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :