آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194035
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395 15:27
تعداد بازدید : 147

طرح نظارت بر اصناف از هفته‎های آتی شدت می یابد

رییس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه طرح بازرسی از اصناف در هفته‎های آینده هم با شدت بیشتری ادامه پیدا می کند، گفت: تمام بازار تحت نظارت بازرسان قرار خواهد داشت.

مهر- علی فاضلی درخصوص طرح مبارزه با قاچاق کالای اصناف در روزهای آینده گفت: موضوع نظارت بر بازار یک امر عادی است و فقط موضوع مبارزه با قاچاق کالا این نیست که به سراغ بازار لوازم خانگی برویم؛ بلکه تمام بازار را تحت نظارت خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه تمام کالاهای عرضه شده در بازار را رصد می کنیم، افزود: این نظارت ها همیشه در بازار بوده است اما در هفته های اخیر بیشتر شده است و بازاراهای مختلف را دربر می گیرد.
رییس اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه هیچ بنگاه صنفی حق خرید و فروش کالاهای قاچاق را ندارد و این جرم است، گفت: بازرسان اصناف وظیفه دارند تا بنگاه ها را رصد کرده و در صورت وجود اجناس قاچاق، مراتب را به سازمان های مربوطه اطلاع دهند.فاضلی درخصوص اینکه آیا در این مدت کالایی توقیف شده است یا نه، گفت: بازرسان اصناف اجازه توقیف کالاها را ندارند و مسوولان سازمان های مربوطه این کار را انجام می دهند.وی با بیان اینکه بازرسان در این هفته چند بازار را رصد کرده اند، افزود: در هفته های آینده هم این طرح با شدت بیشتری ادامه دارد و سایر بازارها هم زیر نظر قرار می گیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :