آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194036
تاریخ انتشار : 1 آبان 1395 15:28
تعداد بازدید : 195

معرفی سری تازه کارت های گرافیک ایسوس

اتحادیه گیمرهای ایسوس جدیدترین سری از کارت گرافیک های تراشه پاسکال را رونمایی کرد.

فناوران- این بار NVIDIA با هدف قرار دادن گیمرهایی که قصد خرید با بودجه کم را دارند، به کمک ایسوس شگفتی جدیدی را در سخت افزار مخصوص بازی خلق کرد. 
مدل های ROG STRIX GeForce GTX 1050 Ti و  STRIX GeForce GTX 1050 با بهره مندی از تراشه های NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti و GeForce GTX 1050 و ویژگی های خاص کارت های گرافیک ایسوس، برای بهبود پایداری و خنک کنندگی به همراه فناوری Aura ایسوس، لذت بازی را برای همه میسر کرده است. همچنین مدل های Expedition, Dual و   Phoenix نیز با ویژگی های خاص خود از تراشه های جدید NVIDIA بهره می برند که هر سری از آنها کارایی خاص خود را دارند. 
 به عنوان مثال سری Expedition به منظور بازی بی وقفه و طراحی پایدار تولید شده است. سری Dual نیز با ظاهر مادربوردهای جدید ایسوس از لحاظ رنگ بندی و طراحی همخوانی دارد. سریExpedition, Dual  و Phoenix نیز به منظور کاهش مصرف با فرکانس مرجع عرضه خواهند شد و در مجموع 75 وات توان مصرفی خود را از رابط PCI Express مادربورد به دست می آورند و نیازی به برق اضافه برای روشن ماندن کارت ندارند. تمام کارت گرافیکی های ایسوس از آخرین فناوری های خط تولید تمام خودکار ایسوس که با نام  Auto-Extreme می شناسیم، تولید شده‎اند و از قطعات باکیفیت و استاندارد Supper Alloy Power II به منظور افزایش پایداری و کاهش حرارت تولید شده اند. سری ROG STRIX GeForceGTX 1050 Ti و  ROG STRIX GeForce GTX 1050 هم از خنک کننده اختصاصی DirectCU II ایسوس بهره می برند که به فن های ابداعی و لبه دار ایسوس مجهز شده اند. کارایی خنک کننده آنها 30 درصد بهتر از مدل مرجع بوده و تا 3 برابر صدای کمتر تولید می کنند. ROG STRIX GeForceGTX 1050 Ti و ROG STRIX GeForce GTX 1050 نیز از فناوری Aura RGB ایسوس به منظور نورپردازی و همسان سازی جلوه بصری ظاهر کارت گرافیک با دیگر اجزای پشتبانی شده توسط فناوری Aura بهره می برد. سری  Expedition GeForce GTX 1050Ti وExpedition GeForce GTX 1050 ایسوس نیز بر پایه دوام و پایداری تولید شده اند و برای بازی بی وقفه بسیار مناسب هستند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :