آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194644
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395 0:22
تعداد بازدید : 864

محورهای ششمین همایش بانکداری الکترونیک مشخص شد

محورهای ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت با موضوع «بازآفرینی نظام بانکی در عصر ارتباطات نوین»که روزهای ۱۳ و ۱۴ دی ماه در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود، مشخص شد.

فناوران - ابعاد سیاستی و نهادی، نقش و جایگاه شبکه بانکی، زیرساخت های فناوری اطلاعات، الزامات بین المللی و مدل های نوظهور از محورهای ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت است.
در بخش ابعاد سیاستی و نهادی به موضوعات نقش و جایگاه بانک مرکزی، نظام اطلاعاتی بانک ها، قوانین و مقررات موردنیاز، بازمهندسی نظام پرداخت و بانکداری الکترونیک کشور و استانداردسازی فرآیندهای بانکی پرداخته خواهد شد و در محور نقش و جایگاه شبکه بانکی به موضوعاتی ازجمله نقش بانک ها در مواجهه با مدل های کسب و کار نوظهور، هوشمندسازی عملیات و خدمات بانکی، هم افزایی یا واگرایی ذی نفعان، تبیین جایگاه شرکای تجاری نوظهور، مسوولیت اجتماعی در بانکداری، مدل های مطلوب کسب و کار PSPها، بازتعریف ساختار مدیریتی و نیروی انسانی در بانک ها، بازطراحی الگوهای مدیریتی و شیوه های اعتبارسنجی مشتریان و غیره پرداخته می شود.
هوشمندسازی سیستم های امنیتی، طراحی پلات فرم های جدید پرداخت، سخت افزار و شبکه و شبکه های مخابراتی و اپراتورها موضوعات محوری زیرساخت های فناوری اطلاعات این همایش هستند.
یکی دیگر از محورهای ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک، الزامات بین المللی است که در این بخش به موضوعاتی مانند تحولات مورد نیاز نظارتی و قانون گذاری، تطابق با استانداردهای بین المللی، کشف تقلب و مبارزه با پولشویی و چالش ها و فرصت های اتصال به نظام های پرداخت بین المللی پرداخته خواهد شد. 
در محور مدل های نوظهور نیز به موضوعات فین تک (Fintech)، بانکداری اجتماعی و پول های دیجیتال پرداخته خواهد شد. آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه ششمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک روز ۲۶ آبان ماه و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات نیز روز ۲۲ آذرماه خواهد بود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه ارسال چکیده مقالات خود می توانند به پایگاه اینترنتی ebps.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :