آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194862
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395 11:19
تعداد بازدید : 616

تلویزیون 360 درجه سامسونگ به بازار آمد

افزایش چند ۱۰ اینچی اندازه تلویزیون ها با اینکه تماشای تصاویر را لذت بخش تر و آسان تر کرده؛ اما چالش پیداکردن محل مناسب تلویزیون ها در خانه ها را به وجود آورده است.

فناوران- جدیدترین تلویزیون های SUHD سامسونگ به کمک طراحی ۳۶۰ درجه، پنل فوق مشکی و پوشاندن تمام پیچ ها و درگاه های کابینت پشت تلویزیون، مشکلات مربوط به استقرار این دستگاه ها را برطرف کرده است.
عبارت ۳۶۰ درجه درواقع به طراحی یکپارچه و هماهنگ تمامی ابعاد و قسمت های این تلویزیون ها مانند قاب، پنل و کابینت پشت آن می پردازد.
پوشاندن تمام درگاه ها و شیارهای کابینت پشت تلویزیون این امکان را به صاحبان آنها داده است که بدون نگرانی از زشتی و شلوغی سیم ها و کابل های تودرتوی پشت تلویزیون ها این دستگاه ها را در مکان های موردنظر خود جای دهند.نمای پشت تلویزیون هم با حضور خط فلزی که به صورت افقی بر روی آن قرار گرفته، در غیاب انواع و اقسام پیچ ها و روزنه های معمول در تلویزیون ها ظاهری یکدست و موزون پیدا کرده است.
به کمک این موضوع دیگر نیازی به تغییرات پیاپی دکوراسیون خانه ها برای پیدا کردن مکان مناسب تلویزیون ها نخواهید بود، چرا که این دستگاه ها با انعطافی که در طراحی خود دارند، می توانند به سادگی در تمامی قسمت های اتاق ها و سالن ها یا حتی آشپزخانه ها قرار بگیرند.تابش نور خورشید روی صفحه تلویزیون نیز از موارد بسیار آزاردهنده ای است که می تواند برای هر بیننده ای رخ دهد. این موضوع با استفاده از فناوری پنل های فوق مشکی در تلویزیون های SUHD سامسونگ برطرف شده است. در این فناوری نورهای تابیده شده به نمایشگر به جای انعکاس و بازتاب دوباره آن، جذب و منحرف می شود تا کوچک ترین انعکاس نوری در چشم بیینده صورت نگیرد.
حضور این پنل قدرتمند در کنار قاب بسیار نازک صفحه نمایش تلویزیون باعث شده تا تمامی مواردی که ظرفیت برهم زدن تمرکز بیننده را دارد، از تلویزیون گرفته شود و راهی جدید برای غوطه ور شدن هرچه بیشتر تماشاگران قاب جادویی آغاز شود.
همچنین طراحی ۳۶۰ درجه تلویزیون های SUHD موجب شده تا علاوه بر راحتی هر چه بیشتر بیننده ها در تماشای تلویزیون از زوایای مختلف، طراحی دکوراسیون خانه ها راحت تر از قبل صورت بگیرد. درواقع این طراحی تلویزیون های 55 تا ۸۸ اینچی SUHD را به پیکره ای هماهنگ و خوش تراش در کنار سایر اسباب و اثاثیه های خانه تبدیل کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :