آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194974
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395 10:29
تعداد بازدید : 931

ثبت نام نمایشگاه رسانه های دیجیتال تا 10 دی

رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اعلام آغاز ثبت نام در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال گفت: این روند ثبت نام تا دهم دی ماه ادامه دارد.

فناوران - مرتضی موسویان در حاشیه بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها گفت: هدف از این جشنواره جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ بومی، ملی و اسلامی در حوزه رسانه های دیجیتال، ارزیابی سالانه رسانه های دیجیتال و شکوفایی و رونق بخشی بازار داخلی و صادرات این صنعت است. 
وی با بیان اینکه این جشنواره مهم ترین رویداد رسانه های دیجیتال کشور محسوب می شود، گفت: این رویداد پاییز هر سال در دو قالب جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزار می شود، ازاین رو در بخش جشنواره های این رویداد فرهنگی قالب های گوناگون رسانه های دیجیتال (سامانه های آنلاین، بازی های رایانه ای، نرم افزارهای رایانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه) به رقابت می پردازند.
رییس نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال یادآور شد: خانواده و سبک زندگی، تربیت، کودکان و نوجوانان، فرهنگ و تمدن، تنوع فرهنگی، هنر، تاریخ، زبان و گردشگری از بخش های مختلف این جشنواره محسوب می شود.
موسویان افزود: در بخش مقاومت و انقلاب اسلامی جشنواره نیز عناوینی چون انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی، وحدت اسلامی و تروریسم مطرح خواهد بود.
وی با بیان اینکه در بخش های معارف نیز معارف اسلامی، قرآن، اهل بیت(ع)، مکارم اخلاقی و اندیشمندان را خواهیم داشت، از «آموزش هوشمند» شامل آموزش، مهارت، دانش افزایی دیجیتال، سرگرمی های آموزشی، «سلامت و زندگی سالم» شامل آمادگی جسمانی، تغذیه، بهداشت، محیط زیست و مدیریت منابع و «تجارت و کسب و کار» شامل اقتصاد مقاومتی، کارآفرینی، اشتغال، مصرف هوشمند و «تولید و انتشار محتوا» شامل شبکه های اجتماعی، اشتراک گذاری فایل، ویرایشگرها و ابزارهای پژوهشی به عنوان دیگر بخش های این جشنواره نام برد. رییس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به برگزیدگان جشنواره در مراسمی نشان سرآمد و نشان عالی سرآمد اهدا خواهد شد.
براساس این گزارش، نحوه ثبت نام، ارسال آثار و شرایط شرکت در جشنواره در سایت سرآمد به نشانی SARAMAD.IR توضیح داده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :