آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194986
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395 11:0
تعداد بازدید : 486

رونمایی از سری Dual خانواده پاسکال ایسوس

در سری جدید محصولات ایسوس به منظور سازگاری بصری بیشتر کارت گرافیک ها با مادربوردهای ایسوس، برخی مدل ها با نام Dual عرضه می شوند که از لحاظ رنگ بندی با مادربورد های سری Signature سازگارند.

فناوران-  از لحاظ سخت افزاری نیز این سری در خط تولید تمام خودکار ایسوس با فناوری Auto-Extreme ساخته می شوند. 
قطعات به کاررفته در این مدل ها از لحاظ کیفیت هم تراز قدرتمندترین محصولات ایسوس یعنی سری ROG هستند که با استاندارد Super Alloy Power II عرضه می شوند. سری Dual به منظور بهره مندی از مدار تغذیه قابل اعتماد و قدرتمند خود، در هر مدل به میزان قابل توجهی اورکلاک شده که در کارایی کارت گرافیک نسبت به مدل مرجع مشابه تاثیر چشمگیری دارد. از مزایای این مدار تغذیه دمای پایین تر و کارایی بیشتر در مصرف انرژی است که پایداری کارت را در استفاده های طولانی مدت حفظ می کند.خنک کننده سری Dual نیز با استفاده از فن های لبه دار و بی صدا می تواند جریان 105 درصدی بیشتر را نسبت به مدل مرجع ایجاد کرده و تا 3 برابر نیز نویز کمتری تولید کند. 
ایسوس به همراه سری Dual، نرم افزار کاربردی GPU Tweak II را نیز قرار داده تا از لحاظ نرم افزاری مجموعه کاملی از ابزار کارامد اورکلاکینگ، مانیتورینگ و بهینه سازی سیستم را برای بازی به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار گیرد.
به منظور لذت بیشتر از دنیای واقعیت مجازی ایسوس نیز پورت های اختصاصی و سازگار با VR را پشت کارت تعبیه کرده تا کاربر بدون نیاز به تغییر پورت ها از تجربه واقیعت مجازی لذت ببرد. 
در حال حاضر مدل های  DUAL-GTX1070-8G، DUAL-GTX1050-2G، DUAL-GTX1050TI-4G، DUAL-GTX1060-3G و DUAL-GTX1060-6G از ایسوس عرضه شده اند و در بازار موجود هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :