آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 194991
تاریخ انتشار : 16 آبان 1395 11:10
تعداد بازدید : 551

راه اندازی ۱۰ کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار تا پایان سال

مدیر کل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بنا داریم تا پایان سال جاری ۱۰ کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار داشته باشیم.


مهر- اسماعیل قادری فر گفت: فعالیت کانون های هماهنگی دانش، صنعت و بازار در دوره جدید معاونت علمی با توجه به حضور بخش خصوصی در حوزه های مختلف کسب و کار دانش بنیان مورد بازنگری قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه به همین منظور با اصلاح و تدوین آیین نامه جدید از ابتدای سال جاری ۴ کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار راه اندازی  شده است، اظهار داشت: سعی داریم در حوزه های محصول محوری که می توانند با بخش خصوصی ارتباط بگیرند و وارد چرخه صنعت شوند، کانون هایی را راه اندازی کنیم.
وی اضافه کرد: امیدواریم اساسنامه جدید کانون های دانش، صنعت و بازار که براساس اهداف نقشه جامع علمی کشور و با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی شکل گرفته، به سمتی پیش رود که بین دولت، دانشگاه و صنعت ارتباطی شکل دهد.
قادری فر گفت: در دوره جدید با تعاملات خوبی که با اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیتی صنعتی کشور ایجاد شده، امکان ثبت کانون های هماهنگی به عنوان یک موسسه غیردولتی غیرحاکمیتی به خوبی میسر شده است.
وی افزود: معمولا کانون هایی راه اندازی می کنیم که بازار مناسبی در کشور دارند و امیدوار هستیم که بدین واسطه هماهنگی بین دانش، صنعت و بازار این محصولات به وجود آید.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :