آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195337
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 11:11
تعداد بازدید : 754

سونی، پلی استیشن ۴ را ارتقا داد

سونی برای دومین بار در سال ۲۰۱۶ در آستانه عرضه نسخه جدید موفق خود، کنسول بازی پلی استیشن ۴ قرار دارد.

ایسنا- کنسول پلی استیشن ۴ پرو که قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر با قیمت ۳۹۹ دلار منتشر شود، ارتقای PS4 اصلی است. 
در حالی که ممکن است روزی پلی استیشن ۵ وجود داشته باشد، PS4 به توسعه دهندگان اجازه می دهد با توجه به سرعت زیاد حرکت تکنولوژی، کمی بیشتر روی این دستگاه کار کنند.
پلی استیشن ۴ پرو کمی متفاوت از PS4 کنونی است. اگر چه پرشی از لحاظ قدرت نیست، اما پیشرفت آن قابل توجه است. این دستگاه از رزولوشن 4K پشتیبانی می کند و محدوده دینامیکی بالا در تلویزیون ها دارد، همچنین قدرت پردازش گرافیکی بیشتر باعث می شود بازی های واقعیت مجازی در آن بهتر دیده و انجام شوند. 
این دستگاه یک هارد دیسک یک ترابایتی نیز دارد.
پلی استیشن ۴ پرو برای افرادی در نظر گرفته شده که صاحب تلویزیون 4K هستند و عملکرد آن مشابه پلی استیشن ۴ اصلی (۲۰۱۳) و پلی استیشن ۴ جدیدتر و باریک (۲۰۱۶) است.
 با توجه به قدرت پردازش پلی استیشن ۴ پرو برای استفاده در وضوح تصویر، بازی ها در تلویزیون های استاندارد با کیفیت بالا، صاف تر و سریع تر از پلی استیشن ۴ اجرا می شوند.
البته اگر شما در حال حاضر یک پلی استیشن ۴ دارید، لازم نیست به خرید پلی استیشن ۴ پرو اقدام کنید. زیرا هر بازی که برای پلی استیشن پرو بیرون بیاید، رویPS4  نیز کار می کند. هر بازی پلی استیشن ۴ روی کنسول همه پلی استیشن ۴ها کار می کند، اما اینکه هر کدام چطور کار می کند، بستگی دارد به اینکه کدام کنسول را داشته باشید.
سونی به تازگی یکی دیگر از دستگاه های جدید خود، پلی استیشن ۴ اسلیم (باریک) را عرضه کرده بود که البته همان نسخه پلی استیشن ۴ پرو نیست. 
پلی استیشن ۴ امسال، نسخه کوچکتر PS4  اصلی است، اتفاقی که پیش از این برای PS2 و PS3 هم چند سال پس از اینکه این کنسول ها بیرون آمدند افتاد. با این حال، پلی استیشن ۴ پرو توسعه ای جدید محسوب می شود.
پلی استیشن ۴ پرو در تاریخ ۱۰ نوامبر به قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می شود که ۱۰۰ دلار بیشتر از قیمت پلی استیشن ۴ استاندارد است، به همان قیمتی که سونی به تازگی هدست پلی استیشن VR  خود را منتشر کرده است و همان طور که انتظار می رود، هدست پلی استیشن VR با پلی استیشن ۴ پرو نیز کار می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :