آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195340
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 11:13
تعداد بازدید : 922

معذرت خواهی تمام صفحه سامسونگ در روزنامه های پرتیراژ آمریکا

شرکت سامسونگ در تلاش برای کاهش نارضایتی مردمی که اعتماد خود به این شرکت را به علت انفجارهای پی درپی باتری های گوشی نوت 7 از دست داده اند، آگهی معذرت خواهی تمام صفحه منتشر کرد.

فارس- آگهی های تمام صفحه در سه روزنامه مشهور و پرتیراژ آمریکایی در روز دوشنبه منتشر شده اند. این روزنامه ها عبارت‎اند از وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و واشنگتن پست.
این آگهی های عذرخواهی به امضای گئورگی لی رییس و مدیر شرکت سامسونگ در آمریکای شمالی رسیده اند. مضمون اصلی نامه های مذکور اهمیت قائل شدن سامسونگ برای امنیت کاربران و تلاش این شرکت برای حفظ کیفیت محصولات تولیدی خود است.
در بخش دیگری از این نامه تصریح شده که سامسونگ در تلاش برای بررسی مجدد نرم افزار، سخت افزار و تمامی اجزای باتری گوشی های تولیدی خود است و این کار را با نهایت سرعت انجام خواهد داد.
این اقدام سامسونگ با واکنش های طنزآمیزی هم مواجه شده و ازجمله کاربری چاپ آگهی های معذرت خواهی تمام صفحه را آینده رسانه های چاپی توصیف کرده است.
سامسونگ تا به حال 85 درصد از گوشی های نوت 7 و باتری‎های منفجرشونده آنها را جمع آوری کرده و به همین علت با میلیاردها دلار ضرر و زیان مواجه شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :