آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195348
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395 11:26
تعداد بازدید : 790

بدون تیتر

ایسنا- مدیرعامل نفت و گاز پارس جنوبی با بیان تفاوت فاز ١١ پارس جنوبی با سایر فازها اظهار کرد: این فاز نیازمند سیستم تقویت فشار است و پس از تجهیز آن به این سیستم می تواند الگوی سایر فازها باشد.


  ایسنا- نخستین قطار از تهران به مقصد کربلا با انقطاع ۳۰ کیلومتری امروز (سه شنبه) از تهران حرکت می کند؛ طبق برنامه، قطار ابتدا خط تهران ـ شلمچه را طی می کند، از آنجا مسافران با اتوبوس مسیر ۳۰ کیلومتری تا بصره را می روند و سپس با قطار از بصره به کربلا مشرف می شوند.
 فارس- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نحوه اصلاح گام به گام طرح هدفمندی یارانه ها به شدت قابل انتقاد است و در دولت اراده ای برای کوچک کردن بدنه خود نمی بینیم.
 فارس- رییس اتحادیه فروشندگان گوشت گوساله، افزایش بین ۵ تا ۶ هزار تومانی گوشت گوساله را تأیید کرده و گفت: این افزایش براساس نرخ تورم امری طبیعی است.
 تسنیم- موافقتنامه ۴.۸ میلیارد دلاری فاز ۱۱ پارس جنوبی بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی فرانسوی - چینی - ایرانی امضا شد.
 تسنیم - پس از سال ها تأخیر در توسعه میدان یاران شمالی، شب گذشته نخستین بشکه نفت از این میدان مشترک با عراق در سمت ایران به تولید رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :