آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195490
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:6
تعداد بازدید : 640

ثبت نام 140 استارت آپ در الکامپ در سه روز

140 کسب و کار نوپا در مدت سه روز برای حضور در نمایشگاه الکامپ بیست و دوم ثبت نام کردند.

فناوران- باقر بحری، سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم با اعلام این مطلب گفت: با گذشت تنها سه روز از آغاز ثبت‎نام استارت آپ ها جهت حضور در نمایشگاه الکامپ 2016 بیش از 140 کسب و کار نوپا اعلام آمادگی کردند. سال جاری سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور زمینه حضور 150 استارت آپ در نمایشگاه الکامپ را فراهم کرده است. این استقبال کسب و کارهای نوپا طی سه روز گذشته با توجه به حضور 80 استارت آپ با حمایت سازمان در الکامپ سال گذشته دور از انتظار نبود و پیش بینی می‎شود این آمار در روزهای آینده رشد چند برابری داشته باشد.
سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‎ای کشور از کسب‎وکارهای نوپا که علاوه‎بر داشتن ویژگی نوآورانه و فناورانه از تاریخ فعالیت‎شان کمتر سه سال گذشته باشد، در این دوره از نمایشگاه الکامپ حمایت می‎کند.
بحری با بیان اختصاص سالن مجزا به استارت آپ‎ها در الکامپ گفت: ایجاد فضای اعتماد به استارت آپ ها  با هدف رونق اقتصادی آن ها مهم ترین حمایت است ضمن اینکه سال گذشته با تبلیغات و حمایت انجام شده تمام مسوولان دولتی و خصوصی از این سالن بازدید کردند که در جذب حمایت جانبی برای کسب وکارهای نوپای حاضر در نمایشگاه تاثیر بسزایی داشت. 
بیست و دومین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در روزهای 25 تا 28 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :