آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195491
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:7
تعداد بازدید : 723

مرکز خدمات پس از فروش «هوواوی» در مشهد افتتاح شد

شرکت هوواوی دومین مرکز خدمات پس از فروش خود را در شهر مشهد راه اندازی کرد.

فناوران- در نشست خبری هوواوی به مناسبت راه اندازی مرکز خدمات پس از فروش این شرکت در مشهد، حمید شاهرخ نیا، مدیر خدمات پس از فروش هوواوی اعلام کرد که اوایل سال ۲۰۱۶ سرویس خدمات پس از فروش هوواوی راه اندازی شد و یکی از مهم ترین اهداف آن گسترش ارایه خدمات به گوشی ها و تبلت ها بوده است.
وی افزود: بزرگ ترین مرکز خدمات پس از فروش خاورمیانه را در بازار موبایل راه اندازی کردیم و حالا دومین مرکز خدمات پس از فروش در مشهد راه اندازی می شود.
به گفته وی تا پایان سال ۲۰۱۶ دو مرکز دیگر در کرج و اهواز راه اندازی خواهد شد و در شیراز، اصفهان، تبریز، همدان، کرمانشاه و سایر شهر ها مراکزی خواهیم داشت که توسط حامی و سایر شرکت ها سرویس ارایه می کنند.
شاهرخ نیا افزود: مثل همه کشورها مراکز خدمات پس از فروش چه به لحاظ ظاهری و چه خدماتی که ارایه می کنند، تحت استانداردهای هوواوی خواهد بود.
مدیر خدمات پس از فروش هوواوی همچنین گفت: ۳ ماه خدمات پس از فروش برای گوشی های Honor 8 و Mate 9 در نظر گرفته شده که شامل تعویض رایگان LCD است. این سرویس مشمول تحویل درب منزل برای گوشی های پرچمدار می شود.
شاهرخ نیا همچنین افزود: هم اکنون امکان تشخیص قانونی یا غیرقانونی بودن گوشی ها وجود ندارد و ما موظفیم به همه گوشی ها سرویس ارایه دهیم اما پس از اجرای طرح رجیستری این قانون به شکل کامل و سختگیرانه ای برای گوشی های هوواوی نیز اجرا خواهد شد.
همچنین رامین سلطانی، مدیر شرکت حامی گفت: با همکاری هایی که با شرکت هوواوی داشته ایم درصددیم گام های روبه جلو و محکمی برداریم. شعب زیادی را در مراکز استان ها دایر کرده ایم که برخی اختصاصا با همکاری هوواوی است و برخی با سایر برندها خواهد بود.
به گفته سلطانی، در خراسان رضوی دو مرکز خدمات پس از فروش افتتاح شد که یکی اختصاصا مربوط به هوواوی و دیگری مالتی برند است.
براساس گزارش مدیران خدمات پس از فروش هوواوی، کالاهای این شرکت با 18 ماه خدمات پس از فروش و دو هفته گارانتی تعویض به بازار عرضه می شوند. از سوی دیگر آن دسته از گوشی های هوواوی که دارای باتری های جداشونده هستند، دارای 6 ماه گارانتی تعویض باتری هستند. 
هوواوی اعلام کرده حداکثر زمان برگشت کالا به مشتری در مراکز «هوواوی سرویس» در ایران فقط 3 روز تعیین شده است. همچنین در صورتی که کالای کاربر با شرایط تعویض مواجه شود، بعد از دریافت کالای معیوب تا 48 ساعت گوشی یا تبلت به درب منزل مشتری به‎صورت رایگان ارسال خواهد شد .شرکت حامی مسوول ارایه خدمات پس از فروش گوشی های هوشمند و تبلت های هوواوی در ایران نیز برنامه های خود را برای گسترش شبکه خدمات هوواوی اعلام کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :