آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 195499
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395 11:18
تعداد بازدید : 1581

رویداد «پرداخت ایران» دوم و سوم آذر ماه برگزار می شود

رویداد «پرداخت ایران» با بیان موضوع آینده پرداخت، دوم و سوم آذر ماه در برج میلاد تهران برگزار می شود.

فناوران- در این رویداد بیش از هزار نفر از مدیران و کارشناسان صنعت پرداخت ایران و جهان و ۵۰ شرکت ایرانی و بین المللی حضور دارند و بیش از ۶۰ سخنران ایرانی و بین المللی نیز در رویداد «پرداخت ایران» از تجربه هایشان می گویند.
تاکنون شرکت هایی مانند اسپایر، وریفون، پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، گروه توسن، اینجنیکو، اینفوتک، جی اس اس، سایان کارت، رسام نگار جاوید، رمیس، اینفوتک سیستمز، گیسک اند دورینت، سی دی، ای ام پی، اچ پی اس، جمالتو، تسکا، اینووا، ویرکارد و چاینا یونیون پی از این رویداد حمایت کرده اند. علاوه بر این شرکت های دیگری نیز در نمایشگاه این رویداد حضور دارند. از جمله این کسب وکارها می توان به اسمارت استریم، ام تو ام، پرینت کالر، دنا، کام پریون، واکام، بلوبرد، نکسوس، اسمارتک، میهیل باول، مجیکارد، اوپن وی، مرچنت سوئیت، متیکا، حصین، اسپکترا، وی اف پی و دیجیتال فاکتورز پرداخت.
بعد از برجام بارها در ایران  درباره تعامل با سیستم های پرداخت بین المللی صحبت شده که هنوز به نتیجه ای نرسیده است. به صورت طبیعی بعد از سال ها عدم دسترسی به سیستم های پرداخت جهانی اتصال دوباره به این سیستم ها نیز چالش هایی دارد که برگزاری این رویداد در این زمان پاسخی است برای بررسی کارشناسی این چالش ها.
در این رویداد بیش از ۶۰ سخنران بین المللی از کشورهایی همچون مانند روسیه، پاکستان، ایران، قزافستان، انگلیس، آلمان، کنیا، نروژ، هلند، لهستان، فرانسه، مراکش و ترکیه حضور خواهند داشت. از جمله این سخنران ها می توان به جیمز هی کاک مدیرعامل اداپتیو لبز و نویسنده کتاب خداحافظ بانک ها، الکساندر ماگومدوف مدیر ارشد بازرگانی یاندکس مانی، آلی موستانسیر مدیر ارشد بازرگانی بانک الفلاح، مصطفی بهشتی روی عضو هیات مدیره بانک پاسارگاد، ابراهیم حسینی نژاد مدیرعامل پرداخت الکترونیک سامان و فرشاد نوشادی نائب رئیس استراتژی الکترونیکی بانک سامان پرداخت. 
در دو روز رویداد موضوع های مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به آینده پرداخت، آماده شدن برای تحول دیجیتالی پرداخت ، پرداخت های یکپارچه و بدون اصطکاک، فرصت های کیف پول موبایلی، پرداخت های جایگزین و روندهای اصلی پرداخت، امنیت و شخصی سازی، ایجاد اکوسیستمی تعامل پذیر برای پرداخت ها، تحلیل در پرداخت، زنجیره بلوک، تجارت الکترونیکی، متحول ساختن هویت دیجیتال، زیست سنجی جایگزینی برای کلمه عبور، فین تک، آینده پرداخت و وفاداری اشاره کرد.
در این رویداد میزگردهای متعددی برگزار و مطالعه های موردی مختلفی ارایه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :